18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to nowa żona?

Jacek Kurski ma piękną pamiątkę z nieważnego małżeństwa

20.07.2020  11:27
Jacek Kurski ma piękną pamiątkę z nieważnego małżeństwa
Jacek Kurski ma piękną pamiątkę z nieważnego małżeństwa Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Jacek Kurski cieszy się ze swojego poślubnego czasu z nową małżonką. Ciekawe, czy jego wybrance spodoba się dawna pamiątka z pierwszego małżeństwa męża...

Jacek Kurski wziął swój drugi, kościelny ślub w Łagiewinikach. Wcześniej po 20 latach małżeństwa otrzymał unieważnienie dawnego ślubu. Ani pierwsza żona, ani dzieci Kurskiego nie komentują tej sytuacji.

Jacek Kurski na ślubnym kobiercu

Ślub w Łagiewnikach był wyjątkowy. Para młoda promieniała szczęściem, a wśród gości weselnych zjawił się m.in. prezes PiS. Po ceremonii ślubnej, małżonkowie w ślubnych strojach udała się na groby pary prezydenckiej, zmarłej tragicznie w Smoleńsku.

Klimat, jak widać, zacny. Jacek Kurski z pewnością postawił na Łagiewniki m.in. dlatego, że bywał tam nie raz i nie dwa papież-Polak. Co ciekawe, dawny prezes TVP ma z Janem Pawłem II wymowne zdjęcie, które kiedyś ukazało się drukiem.

Widzimy na nim Jacka Kurskiego, jego pierwszą żonę oraz dwójkę dzieci. Rodzina stoi przed obliczem Jana Pawła II, a zdjęcie zostało podpisane pięknym tekstem: "Najważniejszy dzień w życiu naszej rodziny. Błogosławieństwo Ojca Świętego".

Fotografię opublikowali na Facebooku czujni internauci, którzy nigdy nie zapominają. Myślicie, że nowej pani Kurskiej spodoba się taka pamiątka? Wiele mówi w końcu o wartościach aktualnego małżonka. 

Przeczytaj więcej
Komentarze