18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabawa przednia

Jacek Kurski obraca nową żonę na wizji. Wesele na koszt podatnika

20.07.2020  12:28
Jacek Kurski obraca nową żonę na wizji. Wesele na koszt podatnika
Jacek Kurski obraca nową żonę na wizji. Wesele na koszt podatnika Fot: Twitter

Jacek Kurski dopiero co wziął swój drugi ślub kościelny, a już ruszył w tany. Koronawirus nie jest istotny - najważniejsze to odbyć wesele na poziomie. Najlepiej na koszt podatników.

Jacek Kurski wziął swój drugi, kościelny ślub. Pierwsze małżeństwo niemalże po 20 latach zostało unieważnione, więc były prezes TVP mógł swobodnie celebrować swoją drugą miłość w Łagiewnikach. 

Porzucił wspomnienia o pierwszej żonie i ich wspólnej wizycie u papieża-Polaka. Teraz Jan Paweł II, Łagiewniki i ślub będą mu się kojarzyć jedynie z Joanną. Na ślubie zakochanej pary obecny był m.in. Jarosław Kaczyński.

Jacek Kurski obraca żonę na koncercie

Prezes PiS wraz z parą młodą, ubraną jeszcze w ślubne stroje, od razu po ceremonii udał się na grób zmarłych tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony, Marii Kaczyńskiej.

Atmosfera była więc dość ciężka i nic dziwnego, że już po odbyciu oficjalnych części tego dnia - para młoda miała ochotę się zabawić. Chociaż ślub odbył się w sobotę, to Kurscy odbili sobie trudy ceremonii podczas koncertu Lato, muzyka, zabawa w Żywcu.

Za pieniądze podatników Jacek Kurski i Joanna obyli wesele w towarzystwie tysięcy innych ludzi. Sugerując się jednak pandemią, para podrygiwała w rytm muzyki mając na sobie maseczki.

Zazdrościcie im takiego weseliska? Może inne pary młode się zainspirują!

Przeczytaj więcej
Komentarze