18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

hit na miarę TVP

Kurski zdecydował. Wysyła na Eurowizję swojego ulubieńca

08.03.2021  11:59
Jacek Kurski wysyła swojego ulubieńca na Eurowizję
Jacek Kurski wysyła swojego ulubieńca na Eurowizję Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

TVP zdecydowała za widzów - mają już reprezentanta na tegoroczną Eurowizję. To jeden z największych ulubieńców Jacka Kurskiego!

Pandemia pandemią, TVP żyje swoim życiem i żadnym wirusem się nie przejmuje. Pokazali to już wielokrotnie, między innymi organizując koronasylwestra w Ostródzie (specjalnie dla nich rząd zmieniał wtedy obostrzenia). Teraz Jacek Kurski i jego podwładni szykują się do Eurowizji. I choć fani konkursu chcieli inaczej, TVP już sama wybrała reprezentanta.

Widzowie TVP są przekonani, że reprezentantką Polski na tegorocznej Eurowizji powinna być Alicja Szemplińska. Dziewczynie w zeszłym roku nie dane było polecieć na konkurs, wypadałoby więc, by wysłać ją w tym roku.

Idol Kurskiego leci na Eurowizję

Jacek Kurski wie jednak swoje i już ponoć zdecydował. Choć informacja ta nie została jeszcze podana oficjalnie, na reprezentanta wyznaczył jednego ze swych ulubieńców.

I tu zdziwienie - tym razem nie chodzi o króla disco-polo, Zenka Martyniuka. Mowa o wokaliście, który w TVP na co dzień pracuje i jest gwiazdorem bardziej znanym z wpadek przy śpiewaniu coverów, niż z własnych utworów - to Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski podbije Eurowizję?

O tym, że to właśnie on ma lecieć na Eurowizję, donosi serwis Plotek.pl. Według informatorów 6 marca Rafał Brzozowski pojawił się na planie zdjęciowym, gdzie nagrywał teledysk do piosenki, z którą chce zawojować Europę.

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat. W piątek Rafał nagrywał klip promujący piosenkę, z jaką powalczy o zwycięstwo - donosi Plotek.

Rafał Brzozowski nie zamierza w swoim stylu smęcić i porywać serc płaczliwymi balladami - chce porwać ludzi do tańca, więc i na taneczny kawałek postawił. Spodziewacie się hitu? I jak oceniacie wybór Brzozowskiego na reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji?

Czytaj także
Przeczytaj więcej