18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszna tragedia

Gwiazdor Ich Troje miał poważny wypadek! Jest unieruchomiony

08.07.2022  15:15
Gwiazdor Ich Troje miał wypadek
Gwiazdor Ich Troje miał wypadek Fot: Karol Makurat/REPORTER, Jacek Łągwa/Instagram

Smutne wieści dla fanów zespołu Ich Troje. Jeden z wokalistów miał poważny wypadek i najbliższe tygodnie spędzi unieruchomiony. Co się stało muzykowi?

Ich Troje to zespół legenda. Choć dziś już nie zajmują pierwszych miejsc na listach przebojów, nadal zrzeszają pokaźną grupę fanów i wzbudzają zainteresowanie Polaków. Najwięcej emocji wzbudza niezmiennie lider zespołu Michał Wiśniewski, jednak i jego kolega Jacek Łągwa, z którym kapelę zakładał i ciągle współpracuje, nie pozostaje anonimowy.

Jacek Łągwa w ich Troje jest od samego początku. Razem z Wiśniewskim i zmieniającymi się dość często wokalistkami, nagrał dziewięć albumów i dwukrotnie gościł na Eurowizji. Raz nawet zaszli naprawdę daleko - w 2003 roku z utworem "Keine Grenzen" zdobyli siódme miejsce!

Jacek Łągwa miał wypadek

Ich Troje szykuje się właśnie do wydania swojej dziesiątej płyty "Projekt X" i po woli planuje trasę koncertową. Do zespołu powróciła po latach dawna wokalistka i ex żona Michała wiśniewskiego, Anna Świątczak. Na przeszkodzie w powrocie na szczyty stanął im jednak nieszczęśliwy wypadek. Jacek Łągwa złamał rękę.

Wokalista i muzyk o wypadku poinformował fanów w mediach społecznościowych. W serwisie Instagram zamieścił zdjęcie ręki w temblaku, zestawione z fotką z sesji zdjęciowej zespołu.

Chyba zbyt mocno zainspirowałam się sesją zdjęciową Ich Troje. Kość złamana, 4 tygodnie w gipsie

- napisał pod zdjęciem pokiereszowany Jacek Łągwa.

Gwiazdor nie wyjaśnił, jak doszło do złamania, nie odpowiedział też na liczne pytania zaniepokojonych fanów, którzy boją się odwołania najbliższych koncertów. Pozostaje jednak w dobrym humorze i nawet żartuje z wypadku. My zaś mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, a złamanie nie wpłynie negatywnie na grę na gitarze, z której Jacek Łągwa słynie na koncertach.

Jacek Łągwa z Ich Troje złamał rękę
Jacek Łągwa z Ich Troje złamał rękę Fot: Jacek Łągwa/Instagram
Czytaj także