18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostatnie pożegnanie

Jest data pogrzebu Ochmana. Sylwia Bomba podjęła ważną decyzję

08.08.2022  18:03
Pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba podjęła ważną decyzję
Pogrzeb Jacka Ochmana. Sylwia Bomba podjęła ważną decyzję Fot: Shutterstock, Znicz Pruszków/Facebook

Jacek Ochman zostanie pochowany w Markach. Jest data i miejsce pogrzebu. Sylwia Bomba podjęła ważną decyzję w sprawie ostatniego pożegnania mężczyzny.

Jacek Ochman zmarł niespodziewanie 26 lipca. Ciało mężczyzny znaleziono w jego mieszkaniu na jednym ze strzeżonych, luksusowych osiedli w Warszawie. Mężczyzna od pewnego czasu zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Choć nie ujawniono oficjalnie jego przyczyny śmierci, sugeruje się, że zabiły go właśnie używki. Wiadomo jedynie, że policja wykluczyła tu udział osób trzecich.

W przeszłości Jacek Ochman był partnerem polskiej celebrytki, gwiazdy programu "Googlebox" Sylwii Bomby. Para się rozeszła, mieli jednak razem córeczkę. Dziewczynka ma dziś trzy latka i... nie wie o śmierci swojego taty.

Pogrzeb Jacka Ochmana, Sylwia Bomba podjęła ważną decyzję

Już wcześniej Sylwia Bomba informowała, że na razie nie informuje córki o śmierci ojca i nie tłumaczy jej, co się z nim stało. Mała Antosia nie widziała taty przez trzy miesiące przed jego śmiercią. Mężczyzna uciął kontakt z byłą partnerką i córką.

Teraz Sylwia Bomba podjęła kolejną ważną decyzję. Nie tylko ukrywa przed Antosią informację o śmierci jej ojca, ale też nie zabierze dziewczynki na jego pogrzeb. Takie postępowanie miał jej doradzić psycholog.

Antosia ma trzy i pół roku. Nie widziała taty przez ostatnie trzy miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja

- przekazała Sylwia Bomba w mediach społecznościowych.

Celebrytka zamierza oczywiście wszystko wyjaśnić córeczce, ale dopiero za pewien czas.

Jacek Ochman nie żyje. Kiedy pogrzeb?

Tymczasem wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb Jacka Ochmana. Mężczyzna zostanie pochowany w grobie rodzinnym w Markach. W tej samej miejscowości, w kościele przy ulicy Piłsudskiego 93 odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe. Jak informuje klub sportowy, Znicz Pruszków, którego w latach 2016-2021 był prezesem, ostatnie pożegnanie zaplanowano na 10 sierpnia o godzinie 12.00. 

logo Tu się dzieje