18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozdarta rodzina

Ochman nie żyje. Sylwia Bomba przerywa milczenie

28.07.2022  12:05
Sylwia Bomba przerywa milczenie po śmierci Jacka Ochmana
Sylwia Bomba przerywa milczenie po śmierci Jacka Ochmana Fot: New Africa/Shutterstock

Jacek Ochman odszedł niespodziewanie, pozostawiając po sobie smutek, żal i opuszczoną rodzinę. Matka jego córki, Sylwia Bomba, przerywa milczenie po raz pierwszy od momentu śmierci byłego partnera.

Wiadomość o nagłej śmierci młodego Jacka Ochmana wstrząsnęła Polską. W rozpaczy pozostawił on przede wszystkim swoją rodzinę. Teraz milczenie przerywa jego znana, była partnerka i matka jego córki Sylwia Bomba.

Kilka godzin po tym, jak do mediów dotarły wieści o nagłej śmierci mężczyzny, gwiazda programu "Gogglebox" wydała specjalne oświadczenie. Tak Sylwia Bomba pożegnała tatę małej Antosi, z którym rozstała się ponad rok temu.

Sylwia Bomba przerywa milczenie po śmierci Jacka Ochmana

Wspólna córka Sylwii Bomby i Jacka Ochmana ma obecnie 3 latka. Z pewnością niewiele rozumie z tej tragicznej sytuacji, która spotkała jej rodzinę, ale współczujemy serdecznie tego, co przyjdzie w przyszłości. Tym bardziej że prawdopodobna przyczyna śmierci Jacka Ochmana była wybitnie przykra.

"Zmarł wczoraj o 19.00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką" - twierdzi anonimowy informator Pudelka.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi… Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby

- oświadczyła tymczasem Sylwia Bomba.

Nasze kondolencje.