18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre i szokujące

Jacek Rozenek miał udar... PRZEZ BŁĄD LEKARZY?!

11.07.2022  13:49
Jacek Rozenek dostał udaru... Przez błąd lekarzy?!
Jacek Rozenek dostał udaru... Przez błąd lekarzy?! Fot: VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek doceniany polski aktor ma od jakiegoś czasu poważne problemy ze zdrowiem. Artysta przeszedł udar, który mocno nadszarpnął jego kondycję. W swojej książce przyznaje, że do zdrowotnego dramatu doszło przez błąd lekarzy.

Wiadomość o tym, że Jacek Rozenek miał udar i w ciężkim stanie znalazł się w szpitalu, zelektryzowała fanów aktora. Szybko okazało się, że choć udar był rozległy, życie artysty udało się ocalić.

Jacek Rozenek dostał udaru... Przez błąd lekarzy?!

Początkowo aktor miał sparaliżowaną jedną stronę ciała i nie mógł mówić. Zmartwieni fani bardzo bali się, czy w ogóle wróci on jeszcze do zawodu. Na szczęście aż tak źle nie było, a artysta wciąż wraca do dobrej formy.

Widać jednak, że przeżył tę sytuację nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Jacek Rozenek napisał książkę o życiu po udarze, by rozliczyć się z trudną przeszłością, która mocno dała mu w kość. Przyznał w niej, że jego choroba mogła wynikać w dużej mierze... z błędu lekarzy!

"Pana serce jest w bardzo złym stanie. Serce jest uszkodzone, prawdopodobnie przez infekcję wirusową. W zasadzie kwalifikuje się pan do przeszczepu, a nie do leczenia. Ale u nas na przeszczep trzeba czekać średnio około pięciu lat" - cytuje w swojej książce pt. "Padłeś. Powstań. Życie po udarze" słowa lekarza.

Dlaczego zachorowałem? Mogę z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że życie zniszczyła mi źle leczona infekcja, która doprowadziła do choroby serca, a to bardzo mocny czynnik sprzyjający udarom. Miałem pecha

- podsumował smutno.

Mamy nadzieję, że od teraz już nigdy więcej żadna tragedia mu się nie przydarzy! Tego z całego serca życzymy.

Czytaj także