18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Schetynie stanie serce?

Jachira rozbiera się jako napalona pielęgniarka. To WIDEO boli

30.09.2019  15:17
Klaudia Jachira jako pielęgniarka - miał być seks, ale reżyser ocalił nas przed końcem świata
Klaudia Jachira jako pielęgniarka - miał być seks, ale reżyser ocalił nas przed końcem świata Fot: Facebook.com/Tygodnik NIE

Czarna seria trwa. Ścieki popłynęły do Wisły, płoną lasy w Amazonii, Czarnobyl promieniuje, a Klaudia Jachira nadal tworzy i kandyduje. Do sieci trafiło kolejne nagranie, na którym pokazuje swój „talent aktorski”. Zaczęła się nawet rozbierać przed kamerą, ale na szczęście reżyser wykazał się czujnością i w porę zapobiegł tragedii.

„Bób, hummus, ojczyzna", parówki smoleńskie, młodzi mężczyźni dla Kaczyńskiego, drwiny z ofiar katastrofy smoleńskiej i quiz ekshumacyjny - Klaudia Jachira nadal robi co może, by Grzegorz Schetyna dostał zawału. Tym razem kontrowersyjna lalkarka dała się poznać z nieco innej strony i próbowała być seksowna. Przynajmniej próbowała…

Jachira zagrała kiedyś w rosyjskim filmie o Armii Czerwonej. Niestety, na tym nie skończyła i po raz kolejny stanęła przed kamerą. Ostrzegamy osoby bardziej wrażliwe, Jachira zaczęła się rozbierać.

Miałam niemy epizod polskiej zakonnicy w rosyjskim filmie "Jednoczka". Nigdy tego filmu nie widziałam, więc nawet nie wiem, czy mnie z niego wycięli, czy nie - chwaliła się w "Wyborczej" rolą w filmie.

Teraz do sieci trafiło nagranie z serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” TV4. Kandydatka opozycji gra w nim napaloną pielęgniarkę Celestynkę, która rzuciła się na pacjenta niczym seksualny drapieżnik. Mężczyzna jednak nie miał ochoty skonsumować Jachiry na gorąco i uciekł w panice.

Ale przecież każdy facet marzy o seksownej pielęgniarce – powiedziała zawiedziona Jachira-Celestynka.

No cóż, nie każdy marzy też o Jachirze w Sejmie. Podejrzewamy, że niektórzy wyborcy zareagują na nią tak jak serialowy pacjent...

Klaudia Jachira w filmie (niestety) się rozbiera: