18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Upadek PiS?

Jackowski widział koniec Kaczyńskiego?! "Zrzuci z siebie władzę"

29.06.2021  17:30
Krzysztof Jackowski straszy końcem PiS
Krzysztof Jackowski straszy końcem PiS Fot: Bartosz Krupa/East News

Potężny jasnowidz z Człuchowa po wygłoszeniu mrocznych przepowiedni dotyczących pandemii, postanowił zająć się polską polityką. Według jego najnowszej wizji w Sejmie nastąpi przełom, po którym Jarosław Kaczyński już się nie pozbiera.

Krzysztof Jackowski od lat przyciąga fanów zaskakującymi wizjami dotyczącymi przyszłości Polski oraz świata. Podczas ostatniej transmisji polski Nostradamus sporo czasu poświęcił polskiej polityce.

Na początku człuchowski wizjoner skomentował niedawne odejście trójki posłów Prawa i Sprawiedliwości. Jak przyznał, może to pokrzyżować plany Jarosława Kaczyńskiego. Przypomniał również, że kilka miesięcy temu mówił o nadchodzącym osłabieniu partii rządzącej, które doprowadzi do rozpadu.

W moim poczuciu jest prawdopodobieństwo, że nie doczeka wyborów. Najpierw powiedziałem, że będzie rządził w mniejszości. Nie oznacza to, że tych trzech posłów będzie wszystko głosować przeciw PiS-owi, ale nie będą podporządkowani i w ważnych decyzjach mogą nie poprzeć partii, co może skutkować tym, że PiS nie będzie mógł przegłosować ważnych ustaw (...). Jest pewna mniejszość, która jeszcze niewiele znaczy, ale już coś znaczy. Po rządach w mniejszości, będzie próbował zrzucić z siebie władzę i będzie próbował zorganizować wybory. Nie będzie mógł ich zorganizować, dlatego zorganizuje coś na kształt władzy tymczasowej, co będzie graniczyło z prawem - mówił wróżbita.

Zdaniem Jackowskiego wkrótce w Polsce dojdzie do takiego zamieszania, że żadna partia nie będzie wyrywała się do sprawowania władzy.

PiS straci władzę?

W trakcie transmisji Krzysztof Jackowski przyjrzał się prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, który według jego wizji próbuje się "z czegoś wykręcić".

Kojarzy mi się pan Kaczyński. Jest spokojny na zewnątrz, a w środku bardzo niepewny. Ja mam wrażenie, że pan Kaczyński zachowuje się w taki sposób, jakby chciał się z czegoś wykręcić. Coś ominąć, przejść bokiem. Ale się nie da, wszak to jego ugrupowanie prowadzi tę politykę. PiS może zacznie się osłabiać coraz bardziej - może to pan Gowin i jego ludzie zaczną coś wywijać - ale nie dajmy się zwieść - dodał jasnowidz.

Kończąc, człuchowski jasnowidz stwierdził, że "PiS zrzuci z siebie władzę, a nie poda się do dymisji". Jego zdaniem rząd tak nagnie prawo, aby uniemożliwić organizację przedterminowych wyborów.

Czytaj także
Przeczytaj więcej