18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie myli się?

Jackowski zdradza prawdę o koronawirusie. Mówi, kiedy się skończy

11.08.2020  13:14
Jackowski zdradza prawdę o koronawirusie. Mówi, kiedy się skończy
Jackowski zdradza prawdę o koronawirusie. Mówi, kiedy się skończy Fot: Jakub Walasek/REPORTER

Krzysztof Jackowski postanowił zdradzić prawdę dotyczącą koronawirusa. Słynny jasnowidz z Człuchowa powiedział nawet Polakom, kiedy dokładnie pandemia się skończy.

Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. W ostatnim czasie przeniósł swoją działalność w dużej mierze do internetu, by jak najwięcej osób mogło korzystać z jego wyjątkowego daru.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

Aktualnie jasnowidz skupił się na problemie, z którym wszyscy walczymy - chodzi oczywiście o pandemię koronawirusa. Krzysztof Jackowski ma na jego temat bardzo sprecyzowane przemyślenia, które z pewnością zaskoczą niejedną osobę.

Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: koronawirus. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim

- opowiadał Jackowski na swoim YouTubie.

Dalej było tylko bardziej kontrowersyjnie, Krzysztof Jackowski twierdzi bowiem, że wirus wcale nie jest tak niebezpieczny, jak przedstawiają go nam politycy. Dodatkowo, ma on służyć jakimś celom.

Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie

- przewiduje jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Zgadzacie się z jego przeczuciami?

Przeczytaj więcej
Komentarze