18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak wygląda po latach?

W „Rodzinie zastępczej” grała Zosię. Dziś to prawdziwa piękność!

17.10.2022  21:47
Jak dziś wygląda Zosia z "Rodziny zastępczej"?
Jak dziś wygląda Zosia z "Rodziny zastępczej"? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Od premiery pierwszych odcinków kultowej „Rodziny zastępczej” minęły już 23 lata. Kiedy to minęło? Nie wiemy. Ale wiemy za to, jak wygląda teraz Misheel Jargalsaikhan, która wcielała się rolę Zosi. To prawdziwa kobieta.

„Rodzina zastępcza” to jeden z najbardziej znanych i najbardziej kultowych seriali w historii polskiej telewizji. Przez 10 lat przyciągnął miliony widzów, które śledziły losy rodziny Kwiatkowskich. Jedną z głównych dziecięcych ról grała Misheel Jargalsaikhan, która wcieliła się w małą Zosię. Aktorka pochodzi z Mongolii i urodziła się w Ułan Bator w 1988 roku. W wieku trzech lat przeprowadziła się z rodziną do Polski.

Jak teraz wygląda Misheel Jargalsaikhan?

W 2007 roku Misheel zrezygnowała z roli w serialu i postanowiła skupić się na swojej edukacji – została studentką medycyny we Wrocławiu. Wróciła jednak do świata show-biznesu w 2015 roku, gdy wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie zajęła nawet trzecie miejsce.

Teraz pojawiła się na premierze spektaklu „Za jakie grzechy?” w warszawskim Teatrze Kwadrat. Na tę okoliczność włożyła krótką spódnicę i prześwitującą koszulę. Do tego założyła botki, a kreację dopełniła torebką od Louis Vuitton. Zdjęcie pięknej Misheel Jargalsaikhan można podziwiać poniżej.

Misheel Jargalsaikhan na premierze spektaklu
Misheel Jargalsaikhan na premierze spektaklu Fot: VIPHOTO/East News
Czytaj także