18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boho, że ło ho ho ho

Cichopek pokazała swoje gwiazdko. Ktoś nowy był już w środku?

Wojciech Kozicki
01.08.2022  15:13
Kasia Cichopek ma nowe mieszkanie w Warszawie. Znajdzie miłość na Sadybie?
Kasia Cichopek ma nowe mieszkanie w Warszawie. Znajdzie miłość na Sadybie? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Katarzyna Cichopek za chwilę bierze rozwód z Marcinem Hakielem, ale nie rozpacza i śmiało wkracza w nowe życie. Wyprowadziła się ze wspólnego apartamentu do mniejszego mieszkania w Warszawie. Jak mieszka gwiazda TVP i „M jak miłość”? Aktorka opisała swoje mieszkanie dziennikarzom portalu Jastrząb Post oraz pokazuje kolejne zdjęcia na Instagramie. Czy ktoś się tam wkrótce wprowadzi?

Katarzyna Cichopek bierze z Marcinem Hakielem najgłośniejszy cichy rozwód w Polsce. Nie ma zamiaru jednak wylewać łez i chlipać w poduszkę. Przyznała, że jest gotowa na nowe życie i szczęście. Właśnie wyprowadziła się z rodzinnego apartamentu i wybrała małe mieszkanie na Sadybie. Dziennikarzom Jastrząb Post oraz fanom Kasi Cichopek udało się zajrzeć do jej przytulnego gniazdka w Warszawie.

M jak mieszkanie. Kasia Cichopek ma nowe lokum

Katarzyna Cichopek na Instagramie oczywiście relacjonowała urządzanie nowego mieszkania w Warszawie. Trzeba przyznać, jest to bardzo przytulne miejsce i zapewne gwiazda TVP może się w nim należycie zrelaksować po pracy w „Pytanie na śniadanie” i kręceniu odcinków „M jak miłość”.

Cichopek została współprowadzącą nowego formatu "Operacja aranżacja" i będzie odpowiadała za metamorfozy wnętrz, więc takie doświadczenie będzie bezcenne, co sama potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Naprawdę wiele się uczę od mojego współprowadzącego Jonatana, architekta, który zawsze dobrze mi doradzi  - wyznała Katarzyna Cichopek.

Zastanawiacie się jak mieszka Kasia Cichopek? Wiemy jaki lubi styl i jakie preferuje wnętrza.

Ja się czuję dobrze w przestrzeni minimalistycznej. Musi być dużo drewna, lubię styl boho, taki właśnie ciepły. Jak wracam do domu, zrzucam z siebie kostium sceniczny, to lubię się po prostu czuć swobodnie. Lubię ciepłą atmosferę. Lubię dresy, lubię koc, lubię poduszki, lubię świece. Tak czuję się najlepiej – opowiedziała Kasia Cichopek. (Jastrząb Post)

Pudelek przeanalizował zdjęcia Kasi Cichopek na Instagramie i zwrócił uwagę na jej dużą kanapę oraz wyplatany fotel. O takiej strefie relaksu marzy każdy Polak!

Sądzicie, że Maciej Kurzajewski odwiedził już Cichopek w nowym mieszkaniu w Warszawie?

Wnętrza nowego gniazdka Kasi możemy podglądać w postach, jakie udostępnia na Instagramie. Widać, że prezenterka postawiła na przytulne mieszkanie, w którym znajdują się duża kanapa, stolik kawowy o nieregularnym kształcie, a w oknach dopiero kilka dni temu pojawiły się zasłony. Aktorka nie zapomniała też o swoich pociechach. Z myślą o 9-letniej córeczce znalazła wnętrze, w którym znajduje się pianino - pisze Jastrząb Post o nowym mieszkaniu Cichopek.