18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak się czuje Ola?

Kasia Kowalska podała nowe informacje o stanie zdrowia córki

18.04.2020  12:24
Kasia Kowalska przeżywa dramat - jak czuje się jej chora córka Ola?
Kasia Kowalska przeżywa dramat - jak czuje się jej chora córka Ola? Fot: Instagram/kasia_kowalskaofficia

Kasia przeżywa rodzinny dramat, a jej życie od końca marca zdominowała choroba córki. Jaki jest obecnie jest stan zdrowia? Wokalistka na Instagramie podała nowe informacje i ujawniła jak czuje się Ola.

Kasia Kowalska na Instagramie kilka tygodni temu powiadomiła fanów, że jej córka Ola przebywa w brytyjskim szpitalu i jest ciężko chora. Pisała, że „nie potrafi płakać”, a brytyjski personel medyczyny pytał o zgodę na intubację 23-letniej Oli. "Super Express" donosił, że dziewczyna zachorowała na koronawirusa, zapadła w śpiączkę i walczyła o życie.

Nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu – mówiła na nagraniu Kasia Kowalska.

Fani Kasi Kowalskiej okazali jej ogromne wsparcie, za które podziękowała na Instagramie. Przy okazji przekazała też dobre wiadomości – Ola czuje się lepiej!

Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali. Dziękuję za wsparcie, to był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami. #uważajcienasiebie #dziękuję – można przeczytać na Instagramie Kasi Kowalskiej.

Przeczytaj więcej
Komentarze