Doroty naturalne foty

Szok na kwarantannie. Doda bez botoksu!

Wojciech Kozicki
29.04.2020  14:44
Doda, Ibisz i Botoks - dramaty gwiazd na kwarantannie
Doda, Ibisz i Botoks - dramaty gwiazd na kwarantannie Fot: Wojciech Olszanka/East News

Kwarantanna bezlitośnie uderza w polskich celebrytów. Rozgrywają się dramaty! Doda, która jak głoszą legendy, kiedyś zajmowała się muzyką, zdradziła sekret swojej urody na kwarantannie. Zszedł jej botoks!

Dorota "Doda" Rabczewska w naturalnej odsłonie? W czasach koronawirusa i kwarantanny wszystko jest możliwe! Była oblubienica Radosława Majdana rozmawiała na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. Wręcz spijali sobie z dziubkówa a w pewnym momencie pochwali ją, że świetnie wygląda. Gwiazda zdecydowała się na szokujące wyznanie…

Myślisz? Trochę botoks mi zszedł – wyznała Doda Elektroda na Instagramie.

Naturalny Ibisz

Mało wam wstrzasających wrażeń? To trzymajcie się mocno! Krzysztof Ibisz, który od wciąż jak widać ma już 18 lat i wciąż młodnieje, również pokazał się naturalnie jak go chirurg stworzył! Przyznał się do tego, że radzi sobie bez botoksu, bo "też mu zszedł".

Piersi Dody - nic dodać, nic ująć?

Czy wkrótce Doda zamieni się w całkowicie naturalną piękność? „Pomponik” przypomina, że jej piersi już wręcz biją po oczach naturalnością, bo Rabczewska pozbyła się implantów. Efekt widać gołym okiem na Instagramie na zdjeciach, na których Elektroda pozuje rozgogolona.

Doda i Krzysztof Ibisz - wyznania o botoksie [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze