18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polak, katolik, ojciec, patriota...

Jakimowicz atakuje uchodźców z Ukrainy za Eurowizję

Wojciech Kozicki
16.05.2022  12:21
Jarosław Jakimowicz kontra Eurowizja i Ukraińcy w Polsce. Szok i żenada w TVP Info
Jarosław Jakimowicz kontra Eurowizja i Ukraińcy w Polsce. Szok i żenada w TVP Info Fot: TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz w TVP jest gotowy na wszystko, a poziom dna to dla niego wyzwanie. Da się upaść jeszcze niżej! Podczas programu „W kontrze” skomentował finał Eurowizji 2022, a właściwie to w żenujący sposób uderzył w Ukraińców, którzy uciekli do Polski przed wojną. 

Kiedy Jarosław Jakimowicz życzył choroby i cierpienia żonie Tomasza Sekielskiego, sądziliśmy, że to ostateczna granica żenady i gwiazda TVP Info pójdzie definitywnie na dno. A jednak, Jakimowicz wciąż swawoli pod batutą Jacka Kurskiego i znowu gada takie głupoty, że białko ścina się z zażenowania. Nawet współprowadząca program „W kontrze” nie wytrzymała jego fiksum dyrdum na temat Eurowizji 2022.

Jakimowicz atakuje Ukraińców za Eurowizji. Kumulacja żenady

Brak punktów dla Krystiana Ochmana od ukraińskich jurorów wywołał spore emocje, ale mówi się „trudno” i żyje się dalej. A jednak niektórzy żyć z tym nie potrafią! Jarosław Jakimowicz na antenie TVP Info, podkreślił, że Polacy pomagają ukraińskim uchodźcom, a on sam wspiera ich poprzez różne akcje charytatywne. To właśnie dlatego nie może zdzierżyć, że Ukraina nie odwdzięczyła się punktami dla Ochmana na Eurowizji.

Nie rozumiem mówienia o małostkowości. Jak najbardziej jestem za pomaganiem rodzinom z Ukrainy. Sam się wzruszam, sam pomagam. Jednak jeśli ty, Agnieszko, nie widzisz tu pewnego nietaktu, to proponuję, żebyś zmieniła konkurs, który oglądasz. Bo tu najwyraźniej coś nie tak się wydarzyło. Aha, to może mamy ich jeszcze przeprosić za to, że nie dostaliśmy od nich żadnego punktu? – powiedział Jakimowicz.

Współprowadząca próbowała powstrzymać Jakimowicza, sugerując, by wykazał więcej współczucia, bo Ukraińcy są w tragicznej sytuacji. To jednak nie powstrzymało ex-ganstera, a kiedyś podobno aktora.

Ja proponuję jednak wykazać więcej zrozumienia dla sytuacji Ukraińców, a są w tragicznej sytuacji. I to, że wygrali to oznaka wielkiej solidarności z tym krajem. Bo na tym też to polega, nie tylko na punktach, nie tylko na rankingu, nie tylko na konkursie – próbowała ratować sytuację gospodyni programu.

Oczywiście Jakimowicz nie wspomniał o tym, że ukraińscy widzowie przyznali reprezentantowi Polski maksymalną notę. Nie oczekujemy jednak aż takiej spostrzegawczości po aktorze, który w swojej biografii chwalił się okradaniem grobów i udziałem w handlu dziećmi.

Agnieszka, wczoraj tak bardzo użalałaś się nad losem Ukraińców w Trójmieście, że są tak bardzo karani przez kontrolerów ZTM. Mówiłaś, że za bardzo się ich dosadnie traktuje, bo im się skończyły darmowe przejazdy. Jestem ciekaw czy kontrolerzy, tzw. kanary, też oglądali Eurowizję i czy to, że od Ukrainy dostaliśmy zero punktów, a my im daliśmy 12, będą bardziej ich karać czy mniej – rozważał Jakimowicz w TVP Info.

Czytaj także