18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie mizeria jak z Ogórek?

Jakimowicz dostanie swój program w TVP. "Ostre show"

15.10.2021  21:26
Jakimowicz awansuje w TVP. Kurski oczadział?
Jakimowicz awansuje w TVP. Kurski oczadział? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ależ ten Jarosław Jakimowicz jest irytująco niezatapialny. Oskarżali go o gwałt, teraz o handel ludźmi, zaliczał żenujące wpadki na żywo… a on dalej jest gwiazdą TVP! Co więcej, jak ujawnia Pudelek, ex-aktor wkrótce dostanie w Telewizji Polskiej własny talk-show. Polacy, pamiętajcie, że to wy utrzymujecie tego uroczego blondasa w publicznych mediach.

Jarosław Jakimowicz, czyli były aktor i niby-gangster, to człowiek ze stali. Jego kariery w TVP nie nadwyrężyły oskarżenia o gwałt na modelce ani obecna decyzja sądu o zbadanie jego udziału w handlu ludźmi. Ale gdzież indziej miałby pracować? Skoro Telewizja Polska zatrudniła mordercę Andrzeja Zauchy i jeszcze się tym chwali, to złotowłosy gwiazdor pewnie został zatrudniony z pocałowaniem ręki. A teraz dostanie swój własny nowy program. Przypominamy, WY za to płacicie.

Jakimowicz dostanie swój program. Kariera w TVP

Jakimowicz jest jaki każdy widzi i nikt nie oczekuje cudów. Ale najwyraźniej prezes Kurski widzi w nim kogoś więcej. Jak ujawnia Pudelek, „ekipa z Woronicza zadecydowała, że to właśnie Jakimowicz będzie najlepszym kandydatem na poprowadzenie własnego talk-show, do którego na rozmowy spraszać będzie gwiazdy".

Pracownik TVP ujawnił Pudelkowi, że dyrekcja widzi w Jakimowiczu ogromny potencjał i nie zważa na jego wspomnienia o plądrowaniu grobów, handlu dziećmi i kontaktach z niemiecką mafią.

Szefostwo zdaje sobie sprawę, że Jarek jest kontrowersyjny, ale właśnie o to im chodzi. Chodzi o to, żeby przygwoździł swoimi pytaniami rozmówcę, nie bał się zadawać trudnych i niewygodnych pytań. Jarek jest odważny i idealnie się nadaje na gospodarza takiego ostrego show. Jego rozmówcami będą znane osoby – ujawnia pracownik TVP. (Pudelek)

Czytaj także