18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mogę pociągnąć?"

Jakimowicz i Ogórek dotykali się na wizji!

Wojciech Kozicki
05.10.2020  14:09
Jakimowicz i Ogórek - mizianie publiczne w TVP Info
Jakimowicz i Ogórek - mizianie publiczne w TVP Info Fot: Twitter/ TVP Info

Szok W TVP Info. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz, czyli prowadzący program „W kontrze”, zaczęli opowiadać czy korzystają z usług medycyny estetycznej i sztucznie się upiększają. Nie obeszło się bez dotykania. Czy takie zachowanie na antenie to kulturalna mizeria?

Jeszcze niedawno Magdalena Ogórek chwaliła się jak czuły wobec niej jest Jarosław Jakimowicz i jakie wysyła jej wiadomości. Nie wiadomo czy iskrzy między nimi w życiu prywatnym, ale podczas programu „W kontrze” pozwolili sobie na osobiste wyznania i lekkie zbliżenie.

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek w TVP Info O WŁOS od skandalu

Jarosław Jakimowicz nagle zainteresował się włosami Magdaleny Ogórek. Chciał sprawdzić, czy przypadkiem nie ma doczepów.

Mogą pociągnąć? – ośmielił się Jakimowicz i chwycił Ogórek za pukiel!

Ogórek przyznała, że ma naturalne włosy, nos, usta, a także „całą resztę”. Nie pozostała dłużna i również chwyciła Jakimowicza za włosy. On natomiast ujawnił, że słyszał plotki na swój temat, że napadał na poczty w Niemczech.

Mam wszystko swoje na miejscu – zapewniła Ogórek.
Czytaj także