18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Młody wilk zszedł na psy

Jakimowicz atakuje TVN. Żenadometr wybiło aż strach

30.07.2021  15:19
Jarosław Jakimowicz ostro o TVN. Czy za te słowa wyleci z TVP?
Jarosław Jakimowicz ostro o TVN. Czy za te słowa wyleci z TVP? Fot: VIPHOTO/East News

Jarosław Jakimowicz, czyli gwiazda TVP Info i bohater niedawnej afery seksualnej, znowu walczy o popularność. Na Instgramie zwrócił się do dziennikarzy TVN, odnosząc się do możliwości nieprzedłużenia koncesji TVN24. Oj, chyba go poniosło, bo nazwał ich "szmaciarzami".

Żenująca wojna trwa. Najpierw prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski chciał zamykać TVP Info, a teraz pracownik tejże stacji, znany z filmu "Młode wilki", chce zamykać TVN. Czy koncesja dla TVN24 zostanie przedłożona i jaką decyzję podejmie KRRiT? Czu ustawa „lex TVN” wejdzie w życie? Niestety, głos w sprawie zabrał wspomniany Jakimowicz. Chyba właśnie postanowił zakończyć swoją karierę w spektakularny sposób...

Jakimowicz ostro o TVN. Ta afera to jego koniec w TVP?

Gwiazda filmu „Młode Wilki” na Instagramie przyznał, że popiera nieprzedłużenie koncesji dla TVN24. Niemalże błyskotliwie sparafrazował słowa Rafała Trzaskowskiego na temat zamykania TVP Info, ale nie ugryzł się w porę w język i BUM, jest afera na sto fajerek…

Domyślacie się Państwo ,że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. ŚPIESZCIE ŚIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA – napisał Jakimowicz na Instagramie. (pisownia oryginalna)

Nie ma się co dziwić, że Jakimowicz nie lubi TVN. Pozwał niedawno wrażą stację o ochronę dóbr osobistych, ponieważ w materiale pojawiły się zarzuty o rzekomy gwałt, którego miał dopuścić się w czasie konkursu Miss Generation. Polski wymiar sprawiedliwości nie stanął jednak po jego stronie.

Kim jest Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz wspólnie z Magdaleną Ogórek prowadzi program "W kontrze" w TVP Info, jest jednym z prowadzących "Pytania na śniadanie Extra" i często gości jako komentator w programie Michała Rachonia "Jedziemy". Zadebiutował w amerykańsko-polskim dreszczowcu sensacyjnym "Anioł śmierci". Mogliśmy też podziwiać jego talent aktorski, gdy występował w serialach takich jak "Złotopolscy" (1997) jako Artur Lenart, "Na dobre i na złe" (2004–2005) jako Rafał Oleński, miłość Zosi z czasów licealnych czy "Pierwsza miłość" (2008–2009) jako Roman Korczyński, Teatrze Telewizji w spektaklu Marka Koterskiego "Nas troje" (2000) jako Adam Karington oraz filmach fabularnych, w tym "Nic śmiesznego" (1995), Poranek kojota (2001), "Job, czyli ostatnia szara komórka' (2006) i "Wyjazd integracyjny" (2011). Niegdyś prowadził w  TV 4 razem z Jolantą Rutowicz program "J&J, czyli Jola i Jarek". Napisał też książkę autobiograficzną "Życie jak film", której chyba sam nie chce pamiętać...

Koncesja dla TVN24. Czy zostanie przedłużona?

Przypominamy, że stacja TVN24 wciąż nie ma przedłużonej koncesji, o co zwróciła się do KRRiT ponad rok temu. Obecna koncesja kończy się 26 września 2021 r., ale PiS walczy w Sejmie, by nie została odnowiona.

11 sierpnia Sejm zajmie się projektem ustawy, która ma zmusić Amerykanów do sprzedaży udziałów w telewizji TVN. PiS chce tak zmienić prawo, aby inwestorzy z USA nie mogli w Polsce kontrolować mediów elektronicznych – wyjaśnił dziennikarz Onetu Kamil Dziubka.