18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robi się OSTRO

Co dalej z Jakimowiczem? Jest DECYZJA!

Wojciech Kozicki
21.01.2021  18:08
Jakimowicz twierdzi, że nie jest gwałcicielem. Ale czy ktoś go w ogóle oskarża?
Jakimowicz twierdzi, że nie jest gwałcicielem. Ale czy ktoś go w ogóle oskarża? Fot: Jan Bielecki/East News

Jarosław Jakimowicz oskarżony o gwałt (chyba tylko przez samego siebie...) broni się i twierdzi, że jest niewinny. Czy pozostanie w TVP Info u boku Magdaleny Ogórek? Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski podjął decyzję. Młody wilk zostaje w stadzie!

Jarosław Jakimowicz to gwałciciel, którzy skonsumował uczestniczkę konkursu Miss Generation wbrew jej woli? Aktor z filmu „Młode wilki” twierdzi, że jest niewinny i nawet opisał ze szczegółami co działo się TAMTEJ NOCY. Media donosiły również, że z powodu plotek pożegna się z pracą w TVP Info i programem „W kontrze”. A jednak, jest niezatapialny.

Jakimowicz odpiera zarzuty o gwałt... których nie ma

Czy Jakimowicz nigdy już nie zagra Modern Talking roztańczonej Ogórek? Spokojnie, będzie mógł jeszcze poudawać, że wymiata na gitarze. Wirtualna Polska ujawnia, że Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski zdecydował o losie Jakimowicza. Aktor zostaje na stanowisku.

Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w ujawnionym przez WP.pl piśmie potępia wszelką formę agresji i przemocy. Zweryfikowano również doniesienia o gwałcie, którego miał się dopuścić Jakimowicz i nie ma przesłanek, by oskarżać aktora o seksualny atak na niedoszłą miss.

Żaden z pracowników oraz współpracowników Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zaangażowanych w produkcję programów z udziałem pana Jarosława Jakimowicza, nie zgłosił zastrzeżeń do zachowania Pana Jakimowicza – pisze dyrekcja TAI. (Wp.pl)

Jakimowicz atakuje. Jest pozew!

Jakimowicz nie tylko się obronił, ale też przechodzi do kontrataku. Dziennikarz Piotr Krysiak, który zaczął całą aferę, może spodziewać się pozwu i prywatnego aktu oskarżenia o zniesławienie. Ujawniono, że Jakimowicz w piśmie do sądu domaga się m.in. przeprosin od Krysiaka: za "naruszenie dóbr osobistych - dobrego imienia, czci oraz godności w poście, opublikowanym na portalu Facebook".

Czytaj także