18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bo tutaj jest jak jest...

Jan B. z Lady Pank w prokuraturze! Przeciągał strunę?

08.09.2021  15:04
Jan B. z Lady Pank przestępcą? Może popłynąć białą łódką w niezbadany czas
Jan B. z Lady Pank przestępcą? Może popłynąć białą łódką w niezbadany czas Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Słynny gitarzysta Jan B. z zespołu Lady Pank to oszust finansowy? Jak ujawnia Super Express, muzyk ma jeszcze 8 września zostać przesłuchany przez prokuraturę. Pozostaje tylko przypomnieć sobie jego wielki hit nagrany z Pawłem Kukizem i zaśpiewać „Bo tutaj jest jak jest, po prostu…”.

Gitarzysta Jan B. z grupy Lady Pank znowu może być na bakier z prawem. Zgodnie z doniesieniami Super Expressu, ma zostać przesłuchany w prokuraturze i być może usłyszy zarzuty dotyczące możliwego wyłudzenia podatku VAT oraz posługiwania się podrobionymi fakturami na kwotę 200 tysięcy złotych i 50 tysięcy złotych nieuregulowanego VAT-u. Wiadomo, że grywał także poza Lady Pank, ale kto mógł przypuszczać, że poza solową działalnością muzyczną mógłby zajmować się również działalnością przestępczą? Oby to nie była prawda...

Jan B. oszustem? Ohyda! A jak się wyda?

Gdzie i kiedy pan Jan chachmęcił? Media nieoficjalnie podają, że oszustwa gitarzysty Lady Pank mogą dotyczyć promocji trasy koncertowej z 2018 roku. Tajemnicze źródło Super Expressu twierdzi, że „muzyk miał świadomie posługiwać się fałszywymi fakturami i dopuszczać się oszustw podatkowych”. Wszystko się może zdarzyć… ale Jan B. oszustem?

To nie pierwsze problemy z prawem pana Jana. W 1986 roku, gdy zespół Lady Pank wystąpił we Wrocławiu z okazji Dnia Dziecka, gitarzysta obnażył się na scenie i zwyzywał publiczność.

Nie zważając na święto i obecność najmłodszych wśród publiczności, Jan B. obnażył się na scenie oraz zwyzywał publiczność. Incydent uniemożliwił działalność zespołu do końca roku. Ministerstwo Kultury i Sztuki zabroniło artystom koncertowania oraz pokazywania się w mediach, a gitarzysta trafił do aresztu – przypomina Radio ZET.

Gwiazda rocka zostanie przykładnie ukarana, jeśli okażę się winna? Prawo powinno być RÓWNE DLA WSZYSTKICH! Panie Janie, myślisz może, że więcej coś znaczysz? Jesteś idolem, wielbi cię tłum, gdzie się pojawisz słychać zdumionych głosów szum. W porannej prasie widzisz codziennie swoją twarz, ale są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart...