18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne i trudne

Jan Englert przeżywa dramat. Jego zdrowie i choroba bliskiej osoby

22.01.2022  15:40
Jan Englert świadkiem dramatu byłej żony.
Jan Englert świadkiem dramatu byłej żony. Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jan Englert jest jednym z najbardziej kultowych aktorów naszych czasów. W ostatnim czasie w jego życiu dzieje się niestety wiele złego. Była żona artysty, Barbara Sołtysik jest nieuleczalnie chora. Czy to sprawia mu ból?

Jan Englert i Barbara Sołtysik pobrali się jeszcze na studiach. On zrobił ogromną karierę, ona poświęciła się wychowaniu ich trójki pociech. Potem aktorkę mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak: "Dom", "Stawka większa niż życie", "Dziewczyna i chłopak", a ostatnio widywaliśmy ją w "Barwach szczęścia" na antenie TVP2.

Jan Englert rozwiódł się z Barbarą po wielu latach wspólnego życia i zaczął kroczyć nową drogą, ze swoją kolejną żoną - Beatą Ścibakówną. Była ona jego studentką, kiedy zapałali do siebie gorącym uczuciem.

Jan Englert świadkiem dramatu byłej żony

Niezależnie od podjętych, życiowych decyzji, nie da się wymazać wspomnień. Barbara Sołtysik i Jan Englert przeżyli ze sobą tak wiele, że aktor z całą pewnością nie pozostaje obojętny na los byłej żony. Ten jest niestety wyjątkowo okrutny.

Aktorka jest nieuleczalnie chora. Nie wiadomo dokładnie, jaka choroba zabiera jej radość życia, ale kolorowa prasa nie pozostawia wątpliwości, że jest ona bardzo ciężka.

To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach

- możemy przeczytać w "Życiu na gorąco".

Barbara Sołtysik przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie jest pod czują opieką wykwalifikowanego personelu. Magazyn nie precyzuje czy chodzi o chorobę Alzheimera, która zapewne wielu osobom nasunie się na myśl.

Nie wiadomo również, czy Jan Englert kontaktuje się z byłą ukochaną. Z całą jednak pewnością, jeśli docierają do niego te wszystkie informacje, to nie sposób pozostać na nie obojętnym.

Aktor również w ostatnim czasie nie cieszy się najlepszym zdrowiem, a więc zdecydowanie w swoim stanie nie powinien się mocno denerwować. Myślicie, że jego sytuacja życiowa jeszcze kiedyś się unormuje?

Czytaj także