18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna historia

Jan Englert w rozpaczy? Barbara jest nieuleczalnie chora

05.09.2020  15:12
Jan Englert w rozpaczy? Barbara jest nieuleczalnie chora
Jan Englert w rozpaczy? Barbara jest nieuleczalnie chora Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jan Englert jest jednym z najbardziej kultowych aktorów naszych czasów. Jego była żona, Barbara Sołtysik jest natomiast nieuleczalnie chora. Dramat matki jego dzieci z całą pewnością nie pozostawia artysty obojętnym.

Jan Englert i Barbara Sołtysik pobrali się jeszcze na studiach. On zrobił ogromną karierę, ona poświęciła się wychowaniu ich trójki pociech. Potem aktorkę mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak: "Dom", "Stawka większa niż życie", "Dziewczyna i chłopak", a ostatnio widywaliśmy ją w "Barwach szczęścia" na antenie TVP2.

Jan Englert rozwiódł się z Barbarą po wielu latach wspólnego życia i zaczął kroczyć nową drogą, ze swoją kolejną żoną - Beatą Ścibakówną. Była ona jego studentką, kiedy zapałali do siebie gorącym uczuciem.

Jan Englert świadkiem dramatu byłej żony

Niezależnie od podjętych, życiowych decyzji, nie da się wymazać wspomnień. Barbara Sołtysik i Jan Englert przeżyli ze sobą tak wiele, że aktor z całą pewnością nie pozostaje obojętny na los byłej żony. Ten jest niestety wyjątkowo okrutny.

Aktorka jest nieuleczalnie chora. Nie wiadomo dokładnie, jaka choroba zabiera jej radość życia, ale kolorowa prasa nie pozostawia wątpliwości, że jest ona bardzo ciężka.

To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach

- Możemy przeczytać w "Życiu na gorąco".

Aktualnie Barbara Sołtysik przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie jest pod czują opieką wykwalifikowanego personelu. Magazyn nie precyzuje czy chodzi o chorobę Alzheimera, która zapewne wielu osobom nasunie się na myśl.

Nie wiadomo również, czy Jan Englert kontaktuje się z byłą ukochaną.

Przeczytaj więcej
Komentarze