18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dramat aktora

Jan Frycz ma poważne problemy ze zdrowiem. CZUJE POTWORNY BÓL

27.07.2022  16:27
Jan Frycz ma poważne problemy ze zdrowiem
Jan Frycz ma poważne problemy ze zdrowiem Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Jeden z najlepszych polskich aktorów potwornie cierpi. Kilka lat po poważnym wypadku Jan Frycz odczuwa jego dramatyczne konsekwencje.

Jan Frycz to wspaniały polski aktor, nic dziwnego, że od lat cieszy się ogromną sławą. Niestety w ostatnich latach los nie był dla niego zbyt łaskawy. W 2015 roku mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Był w okolicach Wrocławia, gdy nagle zasłabł za kierownicą i stracił panowanie nad autem.

Pojazd dachował i wpadł do rowu. Aktor nie był w stanie samodzielnie wydostać się z samochodu. Szczęśliwie na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe.

Jan Frycz ciągle cierpi po wypadku

Jan Frycz w wypadku doznał urazu kręgosłupa. Kilka miesięcy po zdarzeniu ten nadal mu doskwierał, lekarze zdecydowali więc o przeprowadzeniu operacji. To nie rozwiązało jego problemów. Kilka miesięcy temu ponownie wylądował na stole operacyjnym. I niestety scenariusz się powtarza. Artysta ciągle nie wrócił do pełni sprawności fizycznej.

Jak donosi "Super Express", w ostatnich dniach znów odezwała się kontuzja sprzed lat. I to do tego stopnia, że Jan Frycz ma poważne problemy z chodzeniem. - Aktor skarży się na ogromny ból i ma problemy z poruszaniem się. Na szczęście jest pod opieką lekarzy i swej troskliwej żony Małgorzaty - mówi informator tabloidu.

Problemy ze zdrowiem odbijają się na życiu zawodowym i prywatnym artysty. W ostatnim czasie miał na przykład pomóc swej córce Marii w promocji jej książki. Planowali wspólnie, że pojawi się na spotkaniach aktorskich i będzie odczytywał fragmenty tekstu. Niestety musiał zrezygnować z tego przedsięwzięcia właśnie z uwagi na zły stan zdrowia.