18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre wieści

Jan Frycz przeszedł poważną operację. Zły stan aktora

23.12.2021  10:54
Jan Frycz przeszedł poważną operację.
Jan Frycz przeszedł poważną operację. Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jan Frycz jest wybitnym aktorem, którego znają chyba wszyscy. Niestety, swego czasu przeżył poważny wypadek, a z jego konsekwencjami mierzy się do dziś. Artysta musiał przejść poważną operację.

Nie dla każdego okres przedświąteczny jest łaskawy. Aktor Jan Frycz przekonał się o tym na własnej skórze i musiał przejść poważną operację, by jego stan się poprawił.

Aktor przeżył bardzo poważny wypadek samochodowy, podczas którego dachował i wpadł do rowu. To nie koniec złej passy, do mediów dotarła informacja, że teraz trafił do szpitala. Musiał przejść operację, obecnie czuwa przy nim jego żona.

Z uwagi na stan zdrowia artysta zmuszony jest zrobić sobie przerwę w pracy. Wszystkie spektakle w Teatrze Narodowym w Warszawie, w których gra aktor, zostały zawieszone. 

Jan Frycz przeszedł poważną operację

Wszystko zaczęło się od opisanego wyżej wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2015 roku. Uraz kręgosłupa, którego się wtedy nabawił towarzyszy mu do dziś. Artysta zmaga się z dużym bólem, utrudniającym codzienne funkcjonowanie.

Teraz jego dolegliwości się zaostrzyły i konieczna była operacja. Jego stan jest stabilny, ale dojście do siebie zajmie mu co najmniej kilka miesięcy. W tym czasie ogromnym wsparciem dla niego jest żona Małgorzata.

Najważniejszy jest szczęśliwy związek, w którym jestem od kilkunastu lat z Małgosią, i relacje z dziećmi. Kiedyś śmiałem się, gdy ktoś mówił, że najcenniejszy jest czas spędzony z rodziną. A teraz widzę, że to ma właśnie sens

- mówił niedawno Jan Frycz.

Życzymy jak najwięcej zdrowia!

Zobacz także