18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mówi o wyrzucaniu dzieci!

Janda łaknie trzeciej dawki. Chce karać niezaszczepionych

Wojciech Kozicki
25.09.2021  16:31
Krystyna Janda chce brutalnie uderzyć w osoby niezaszczepione
Krystyna Janda chce brutalnie uderzyć w osoby niezaszczepione Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/EastNews

Czy w Polsce powinna być obowiązkowa trzecia dawka szczepionki przeciw COVID-19? W sprawie głos zabrała Krystyna Janda, apelując, by brutalnie uderzyć w osoby niezaszczepione. Mówiła o ostrych zasadach bezpieczeństwa i reżimie sanitarnym, a w czasie wywiadu maseczka dyndała bezczynnie na ręce…

Coraz głośniej mówi się o wprowadzeniu w Polsce obowiązku szczepienia trzecią dawką na koronawirusa. Jastrząb Post zapytał o tę kwestię Krystynę Jandę i trafił celnie w czuły punkt. Aktorka nie może doczekać się, gdy trzecia dawka będzie dostępna w Polsce. Stwierdziła, że w Europie jest dostępna od miesięcy „nawet w najgorszej niemieckiej dziurze, gdzie mieszka jej rodzina”, a Polska wciąż pozostaje zacofana.

Krystyna Janda o szczepieniach i certyfikatach covidowych

Czy Krystyna Janda popiera dodatkowe restrykcje i obostrzenia wobec osób niezaszczepionych? Nawet bardziej niż zdecydowanie. Już teraz zastanawia się, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Co więcej, jej zdaniem „ludzie niezaszczepieni nie powinni móc chodzić do pracy”.

Trzecia dawka? Boże, kiedy ona będzie? Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj! Ja tego nie rozumiem! Widziałam w Austrii jak wyproszono rodzinę z dwójką małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli zaświadczenia o szczepieniu. Tak jest wszędzie. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi niezaszczepionymi – uniosła się Krystyna Janda. (Jastrząb Post).

Krystyna Janda co prawda przyjęła dwie dawki szczepionki, ale przyznała, że ma już bardzo mało przeciwciał i boi się choroby. Zapewnia, że gdy obok niej, np. w sklepie, stanie ktoś bez maseczki, to natychmiast zwraca mu uwagę. Warto zwrócić uwagę, że podczas wywiadu, zarówno Krystyna Janda ani dziennikarka nie miały maseczek. Co więcej, aktorka pochwaliła się, że jej maseczka dyndała na nadgarstku

Krystyna Janda chce uderzyć w niezaszczepione osoby. Pragnie trzeciej dawki! [WIDEO]