18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

o nie!

Janusz Gajos odchodzi. Bardzo smutne wieści o wspaniałym aktorze

04.01.2022  13:47
Janusz Gajos odchodzi na emeryturę?
Janusz Gajos odchodzi na emeryturę? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Janusz Gajos skończył niedawno 82 lata, teraz zaś podjął bardzo ważną decyzję. Jego fani będą zdruzgotani. To koniec wielkiej aktorskiej kariery?

Wspaniały aktor, prawdziwa legenda teatru i kina - Janusz Gajos ma już 82 lata. Artysta ciągle nie planuje całkowicie przejść na emeryturę, zdecydował jednak mocno ograniczyć pracę. Wierni fani jego talentu będą niepocieszeni.

Jak informuje anonimowy przyjaciel aktora, Janusz Gajos postanowił ostatecznie opuścić deski teatru. Decyzja ta była dla niego niezwykle ciężka do podjęcia, wie jednak, że nie mógł uczynić inaczej.

Zrobił to dla żony. Wie, że ona ma rację i jest jej wdzięczny za to, że tak się o niego troszczy, ale nie zmienia to faktu, że ciężko mu na sercu

- mówi informator w rozmowie z "Na żywo".

To nie koniec kariery

Informacje magazynu zdają się potwierdzać. Nazwisko Janusza Gajosa zniknęło z repertuaru Teatru Narodowego, w którym grał. Szczęśliwie ciągle możemy liczyć na to, że zobaczymy go na małym lub dużym ekranie. Już wkrótce podziwiać będziemy go w filmie "Fuks 2", a niedawno wystąpił w serialach "Rojst" i "Król", gdzie zagrał ważne dla fabuły role.

logo Tu się dzieje