18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa w toku

Bieniuk stanie dziś przed sądem. Nie odpowie za gwałt

18.02.2020  12:37
Bieniuk stanie dziś przed sądem. Nie odpowie za gwałt
Bieniuk stanie dziś przed sądem. Nie odpowie za gwałt Fot: Piotr Matusewicz/East News

Jarosław Bieniuk dziś stanie przed sądem. Jednak nie odpowie za gwałt, ale za udzielanie narkotyków. Ta sprawa nieprzyjemnie ciągnie się za byłym piłkarzem, stając się jednocześnie rysą na jego wizerunku.

Jarosław Bieniuk był do tej pory odbierany, jako samotny ojciec dzielnie stawiający czoła przeciwnościom losu. Afera, w której w tle pojawiał się gwałt, położyła się cieniem na jego nieposzlakowanej opinii.

Dziś Jarosław Bieniuk stanie przed Sądem Rejonowym w Sopocie. Tym samym rozpocznie się jego proces. Były piłkarz nie odpowie za gwałt, ale jedynie za udzielenie narkotyków - takie informacje uzyskał Fakt.

Jarosław Bieniuk stanie przed sądem

Tym skandalem żyła cała Polska. Jarosław Bieniuk został oskarżony przez modelkę z Sopotu o brutalny gwałt. Do seksualnej napaści miało dojść w nocy z 12 na 13 kwietnia, w hotelu.

Prokuratura długo prowadziła śledztwo w tej sprawie i ostatecznie stwierdziła, że Bieniuk Sylwii Sz. nie zgwałcił. Natomiast utrzymał się zarzut podania komuś narkotyków.

Górna granica kary to trzy lata więzienia

– informuje Fakt prok. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 

Były piłkarz od momentu wybuchu skandalu deklarował, że jest niewinny. Dziś zamierza się zgłosić do sądu, nie planuje uciekać przed odpowiedzialnością za swoje czyny.

Czytaj także
Przeczytaj więcej