18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jarosław Bieniuk w sądzie! Gwiazdor usłyszał wyrok

26.06.2020  16:00
Jarosław Bieniuk przed sądem
Jarosław Bieniuk przed sądem Fot: Facebook/Jarosław Bieniuk

Koniec sprawy byłego piłkarza i celebryty Jarosława Bieniuka. Sąd Rejonowy w Sopocie wydał wyrok w jego sprawie. Gwiazdor jest winny!

Wokół Jarosława Bieniuka zrobiło się w ostatnim roku bardzo gorąco. Mężczyzna został oskarżony o brutalny gwałt, później o rozdawanie ludziom narkotyków, a po wszystkim okazało się, że po raz kolejny zostanie tatą, ale ciążą dziewczyny się nie interesuje... Później się jednak nawrócił i maleństwem cieszył.

Czas był dla niego bardzo ciężki, a ostatni dzień zdecydowanie także nie należał do miłych. Sąd Rejonowy w Sopocie właśnie uznał go za winnego.

Bieniuk osądzony

W Sopocie rozstrzygnięto w końcu sprawę rozprzestrzeniania przez Bieniuka narkotyków. Sąd uznał go za winnego i ukarał za udzielenie kokainy Sylwi Sz. i Katarzynie N.

Sąd stwierdził, że czyn Bieniuka miał niską szkodliwość społeczną i umorzył postępowanie na rok. Celebryta ma wpłacić 5 tysięcy złotych grzywny i opłacić koszty sądowe.

Przeczytaj więcej
Komentarze