18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potężny arsenał

Jakimowicz GOTOWY NA WOJNĘ. Pokazał swojego gnata

02.03.2022  13:26
Jarosław Jakimowicz szykuje się do wojny w Polsce
Jarosław Jakimowicz szykuje się do wojny w Polsce Fot: Patryk Słowik/Twitter

Jarosław Jakimowicz nie zamierza czekać i już szykuje się na wojnę z Rosją. Gwiazdor TVP zgromadził ogromny arsenał, gdyż jak twierdzi "naturalnym odruchem prawego człowieka - Polaka patrioty jest gotowość do walki". Internauci zastanawiają się, czy waleczny celebryta na swoje "zabawki" ma zezwolenia wymagane przez polskie prawo.

Rosyjska inwazja, która rozpoczęła się kilka dni temu w Ukrainie, mocno zaniepokoiła Jarosława Jakimowicza. Jednak gwiazdor TVP zamiast pomóc Ukraińcom, postanowił pomóc sam sobie, gromadząc pod swoim dachem ogromne ilości broni. Jego zdaniem wkrótce wojna obejmie także nasz kraj.

To wszystko dla mnie. Nie zamierzam wciągnąć się do legionów cudzoziemskich, które chciałby zorganizować Zełenski, które będą walczyć na Ukrainie, ale widzę realne zagrożenie dla Polski, więc jestem przygotowany na wypadek ataku na nasz kraj - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Jakimowicz pozwolił też dziennikarzom zrobić zdjęcia zgromadzonego w domu osprzętu wojskowego. Można tam zobaczyć pistolety, kilka karabinków, strzelby, a także kamizelki kuloodporne.

Jakimowicz łamie prawo?

Zgromadzone przez celebrytę środki obrony zainteresowały internautów, którzy dopytują o jego pozwolenia. Część osób podkreśla, że ze względu na to, że gwiazdor był karany w przeszłości, nie powinien mieć możliwości posiadania broni. Jakimowicz zapewnia, że niezbędne pozwolenia posiada już od 22 lat.

Mam pozwolenia na broń od 2000 roku, czyli już 22 lata, jestem przeszkolony i szkolę się cały czas. Naturalnym odruchem prawego człowieka - Polaka patrioty jest gotowość do walki. Zamówiłem również dodatkowe kamizelki kuloodporne dla swojej rodziny, cały czas dobieram jeszcze sprzęt. Jestem przygotowany na wojnę trochę inaczej niż większość społeczeństwa - poinformował 52-latek.

Jakimowicz ze względu na swoje kontrowersyjne i obraźliwe wypowiedzi stracił konto na Instagramie. Jego zdaniem za wojnę w Ukrainie odpowiada Donald Tusk.