18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polaków nie stać nawet na takie marzenia

Jaś Dąbrowski ujawnia jakie ma nieruchomości! Na bogato!

19.01.2022  12:19
Zarobki youtuberów w Polsce. Jaś Dąbrowski ostro inwestuje w nieruchomości
Zarobki youtuberów w Polsce. Jaś Dąbrowski ostro inwestuje w nieruchomości Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Ile zarabiają polscy youtuberzy? Oczywiście trzymają swoje zarobki w tajemnicy, ale wiemy za to ile inwestują i co kupują za miliony zarobione na YouTube. Jaś Dąbrowski opowiedział o nieruchomościach, które zakupił. Przeciętny Polak jest zbyt biedny, by chociażby pomarzyć o takich inwestycjach,

Zarobki youtuberów w Polsce szokują. To się w pale nie mieści! Jaś Dąbrowski i Sylwia Przybysz ostro inwestują pieniądze zarobione w internecie. Obydwoje mają niewiele ponad 20 lat, ale stać ich już na zakup 2-hektarowej działki, na której stanie 400-metrowa willa. Na tym jednak nie koniec, bo Jaś Dąbrowski ujawnił jakie posiada nieruchomości. Cena? Nasza wyobraźnia tego nie ogarnia…

Jaś Dąbrowski i jego nieruchomości. Ile zarabia na YouTube?

400-metrowa willa to tylko wisienka na torcie. Para influencerów ma też mieszkania oraz dwie działki. Jak widać na YouTubie można się nieźle w Polsce dorobić.

Razem z Sylwią posiadamy dwa mieszkania, z czego jedno to jest kawalerka, przerobiona na nasze studio, biuro, gdzie pracujemy i wykonujemy naszą działalność. Natomiast drugie to jest mieszkanie nieco większe i tam żyjemy i wychowujemy nasze śliczne dwie córeczki. To mieszkanie ma ok. 70 metrów kwadratowych. Posiadamy oprócz tego dwie działki, z czego jedna to 1,8 ha, a druga ma 0,6 ha – ujawnił youtuber Dąbrowski.

25-letni Dąbrowski otwarcie wypowiedział się o cenie nieruchomości, które zakupił. Przyznał się też, że chciał kupić trzecie mieszkanie, mające 100 metrów, ale nie chciał zamrażać w ten sposób dużej gotówki. Decyzja okazała się błędna, bo wkrótce będzie obok tego mieszkania przebiegała nowa linia metra. Możemy się więc domyślać, że jest to mieszkanie w Warszawie.

Ceny mieszkań chodziły za 6800 za metr kwadratowy. Jeśli chodzi o działki, to tę, na której się budujemy, kupiliśmy za około 105 tysięcy złotych. Ogrodzenie kosztowało nas około 15 tysięcy złotych i blaszak ok. 4,6 tysięcy złotych plus wychodek ok. 600 złotych. Jeśli chodzi o tę działkę, za całość wyszło 235 tysięcy złotych i niektórzy mogą powiedzieć, że to trochę za dużo – ujawnił Dąbrowski. (Pudelek)

logo Tu się dzieje