18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna przyszłość Polski

Jasnowidz zapowiada dramat! "Emeryci będą przymierać"

Wojciech Kozicki
17.06.2022  18:53
Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada wysokie ceny, samobójstwa i głodujących emerytów
Jasnowidz Wojciech Glanc zapowiada wysokie ceny, samobójstwa i głodujących emerytów Fot: YouTube/ Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Jasnowidz Wojciech Glanc i kolejne mroczne wizje. Rok 2022 będzie obfitował w dramaty i ciężkie chwile. Polski Nostradamus ostrzega m.in. emerytów. Zło uderzy w Polaków już w wakacje, doprowadzając do migracji i samobójstw. Jak uda nam się przetrwać najtrudniejsze momenty?

Wojciech Glanc, czyli największa konkurencja Krzysztofa Jackowskiego w czarnowidztwie, znowu zmroził Polakom krew w żyłach. Tym razem na łamach Interii ostrzega, że pod koniec wakacji czeka nas kryzys cenowy i potężne uderzenie inflacji. Niedawno zapowiadał już krach finansowy, a nawet ostrzegał do których krajów nie jechać w wakacje, bo może się tam wydarzyć tragedia. To jednak dopiero przedsionek dramatu.

Jasnowidz Glanc i nowe mroczne wizje. Emeryci w niebezpieczeństwie

Jak bardzo wzrosną ceny? Zdaniem Glanca, ceny tak pójdą w górę, że „emeryci będą przymierać głodem”. Następnie po portfelach dostaną kredytobiorcy, którzy „mogą popełniać samobójstwa i wyjeżdżać na garnuszek rodziny”.

Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy - że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy. Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja - ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby „wyrobić”. Obawiam się tego potwornego wzrostu cen - zapowiada Glanc.

Na tym jednak nie koniec, bo profeta z YouTube obawia się, iż w Polsce nastąpi blackout. Najpierw zabraknie prądu czy pieniędzy na prąd?

Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. „20-sty stopień zasilania”. Ten rok będzie ciężki  - ostrzega Wojciech Glanc.

Czytaj także