tego nikt się nie spodziewa

Wizja Jackowskiego: wybuch w polityce przed 10 maja, co z wyborami?

27.04.2020  21:25
Wizja Jackowskiego: wybuch w polityce przed 10 maja, co z wyborami?
Wizja Jackowskiego: wybuch w polityce przed 10 maja, co z wyborami? Fot: Grzegorz Gołębiowski/Wikipedia

Jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił spojrzeć w przyszłość i już wie: w polskiej polityce w najbliższych dniach wydarzy się coś przełomowego.

W Polskiej polityce wrze. Nikt nie wie, czy 10 maja odbędą się wybory prezydenckie, a jeśli tak - jak właściwie mają wyglądać. Wątpliwości jest cała masa - od legalności, po bezpieczeństwo głosowania w czasach pandemii. Teraz okazało się, że przyszłość nie tylko wyborów, ale i rządu wisi na włosku przez Porozumienie Jarosława Gowina.

Czy wybory się odbędą? Odpowiedzieć na to pytanie próbuje wróżbita Maciej. W przyszłość spojrzał też najpopularniejszy polski jasnowidz - Krzysztof Jackowski.

Polityczne trzęsienie ziemi

Jackowski jeszcze niedawno zapowiadał, że wybory się na sto procent odbędą, wiedział nawet, kto je wygra. Teraz jego trzecie oko zrobiło fikołka i oznajmiło - szykuje się wybuch.

Na krótko przed planowanymi wyborami coś wypali. To już jest zaplanowane!

- mówi Jackowski

5 dni. Coś około 5 dni. Coś wypali w ten sposób, że PiS nie będzie miał wyboru. Mam wrażenie, że do tych wyborów nie dojdzie, zostaną przesunięte.

Wielki polityczny plan

Jasnowidz nie tylko uważa, że wybory będą przesunięte. Pan Jackowski twierdzi, że politycy już od dawna przygotowują Polskę na coś ważnego i niepokojącego. Czeka nas nowa rzeczywistość, w której możemy pożegnać się (przynajmniej częściowo) z wolnością!

Ja się obawiam, że może być jakaś prowokacja przygotowana, wymyślona przez obecną władzę, że do wyborów prezydenckich nie dojdzie. Ale sytuacja się może skomplikować. Ja nie twierdzę, że będzie stan wyjątkowy, ale ci, co mają nadzieję, że niedługo zacznie wracać pełna obywatelska wolność, obawiam się, że mogą się bardzo pomylić

- ostrzega jasnowidz.

5 dni przed wyborami stanie się coś, co bardzo mocno nas zaskoczy - dodaje.

Przeczytaj więcej
Komentarze