wizja się spełnia?

Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla PiS. ICH KONIEC NADCIĄGA!

28.04.2020  20:03
Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla PiS. ICH KONIEC NADCIĄGA!
Jasnowidz Jackowski ma złe wieści dla PiS. ICH KONIEC NADCIĄGA! Fot: Krzysztof Jackowski/YouTube

Jasnowidz z Człuchowa znów zerka w politykę. Co widzi trzecie oko Krzysztofa Jackowskiego? Sromotny koniec PiS!

Ostatnimi czasy Krzysztof Jackowski coraz częściej podejmuje się analiz i grzebania w przyszłości politycznej Polski. Wizji na ten temat miał już co najmniej kilka, od odejścia Jarosława Kaczyńskiego (dopiero ma się spełnić), przez przełożenie wyborów prezydenckich, po koniec rządów PiS i wielkie kłopoty Mateusza Morawieckiego.

No właśnie... O tym, że Prawo i Sprawiedliwość może skończyć swe panowanie prędzej, niż to planują, Jackowski mówił już pół roku temu! Po wyborach parlamentarnych, w rozmowie z "Super Expressem" oznajmił, że rząd nie wytrzyma całej kadencji!

To nie musi być idealnie jak w zegarku, ale za dwa lata ten rząd będzie zagrożony albo z jakichś przyczyn może dojść do wyborów przedwczesnych albo coś będzie przerwane. Wtedy będziemy mówili o poważnych zmianach. Dwa lata i dojdzie do nowych wyborów albo coś zostanie przerwane

- powiedział w październiku.

Nadciąga koniec

Teraz jasnowidz z Człuchowa odniósł się do przepowiedni sprzed miesięcy i swych słów jest jeszcze bardziej pewien. Ma tylko jedną wątpliwość - czy aby na pewno rządy PiS potrwają aż do jesieni 2021 roku. Jego zdaniem koniec partii nadejść może wcześniej.

Cała ta sytuacja z pandemią zaczyna obywateli męczyć. Kryzys gospodarczy, bezrobocie - to są realne problemy najbliższych miesięcy, o ile nie lat

- mówi pan Krzysztof.

Druga kadencja dla PiS może być bardzo, bardzo krucha, bo dzieją się bardzo dziwne rzeczy w naszym kraju i zaczyna się każdy z nas niepokoić - kontynuuje. - PiS może nie rządzić całej kadencji!

O tym, że koniec PiS jest bliski, Jackowski mówił też niespełna dwa tygodnie temu. Wtedy zdradził więcej szczegółów upadku partii.

PiS przestanie istnieć w połowie tej kadencji. Albo ludzie zmiotą PiS, bo zrobi się ogromny problem w gospodarce, albo PiS sam się poda do dymisji - wieszczył.

Przeczytaj więcej
Komentarze