18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a to klops

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP. To przez Zenka?

03.01.2022  11:12
Jason Derulo wstydzi się występu w TVP?
Jason Derulo wstydzi się występu w TVP? Fot: Maciek Jonek/REPORTER

Jason Derulo chciałby jak najszybciej zapomnieć o występie na :"Sylwestrze Marzeń" TVP? gwiazdor ponoć wstydzi się chałtury w Zakopanem.

TVP nie może zapomnieć i od kilku dni zawzięcie chwali się imprezą sylwestrową, której transmisję oglądały miliony Polaków. Władze telewizji publicznej uznały hulanki w Zakopanem za wielki sukces i podkreślają ten wyczyn na każdym możliwym kroku. Mimo że komentatorzy oceniając "Sylwestra Marzeń" porównują go raczej do potańcówki w remizie, niż do ambitnego koncertu.

Zupełnie inne odczucia niż Jacek Kurski i reszta śmietanki TVP ma - zdaje się - największy gwiazdor imprezy. Jason Derulo zgarnął kokosy za krótki występ, w mega konserwatywnej i zaściankowej telewizji śpiewał o seksie oralnym, a teraz nie przyznaje się do występu!

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP?

Jeszcze w czasie koncertu Derulo ze sceny dziękował zgromadzonemu w Zakopanem tłumowi za wspólną zabawę. Gdy tylko wydostał się z Polski i wrócił do USA, od koncertu TVP się odciął. Pospiesznie usunął ze swojego instagrama materiały mówiące o sylwestrowej chałturze.

Skąd tak pospieszne wyrzekanie się występu w Polsce? Cóż, jednym z powodów może być ustawienie go w ramówce koncertu. Jason Derulo miał być największą gwiazdą wieczoru, wydawałoby się więc, że to właśnie on pożegna stary rok i otworzy nowy. A tu klops - zagrał support Zenka Martyniuka.

Czytaj także