18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

cnoty się ceni

Śpiewał o lizaniu ci**k w TVP. Derulo zarobił na tym majątek

02.01.2022  14:12
Występ Jasona Derulo w TVP kosztował majątek
Występ Jasona Derulo w TVP kosztował majątek Fot: Maciek Jonek/REPORTER

TVP bardzo wybiórczo traktuje wrażliwość widzów. Na "Sylwestrze Marzeń" ich główny gwiazdor śpiewał o seksie oralnym i zarobił na tym fortunę.

Seks oralny, potrząsanie pośladkami i inne ekscesy. W TVP nikt chyba nie zainteresował się, o czym śpiewa gwiazdor, którego ściągnięto na "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Jason Derulo w tekstach swych piosenek nie przebiera w słowach, lubuje się w erotyce i ani myśli podporządkowywać się katolickim cnotom.

TVP dopiero co zakazała emitowania reklamy, w której widać, jak młoda matka karmi dziecko piersią, a dwie kobiety całują się w usta, bo to mogłoby urazić uczucia widzów. Wcześniej kazali wymazać z ekranów sceny z ich show, w których widać było tęczowy makijaż Roksany Węgiel, bo uznali go za prowokację. Nic złego władze Telewizji Publicznej nie widzą za to w piosenkach o "lizaniu ci**k" i "klaskaniu pośladkami". I w dodatku płacą za to kokosy.

Ile zarobił Jason Derulo za występ w TVP?

Jeszcze przed sylwestrową imprezą na jaw wyszło, że TVP się spłukała i w opłaceniu gwiazd muszą pomóc jej spółki skarbu państwa. Polskie gwiazdy pokroju Roksany Węgiel musiały pogodzić się z ograniczonymi stawkami, niektóre z nich za występy nie dostały ponoć złamanego grosza. Co innego amerykański wokalista Jason Derulo.

Piosenkarz znany jest na całym świecie i nie zadowala się pandemicznymi, polskimi stawkami. Ściągnięcie go do Zakopanego musiało kosztować majątek. Ile? Dokładna kwota nie jest znana, są jednak szacunki. Według agencji eventowej "Celebrity Talent International” za koncert Jasona Derulo trzeba zapłacić od 600 tysięcy do nawet 1,2 mln złotych! Do tego doliczyć należy przelot i zakwaterowanie artysty.

Ile zatem Totalizator Sportowy wydał na jego pląsy i opływające seksem piosenki w TVP? Derulo w Zakopanem wykonał tylko kilka piosenek, więc gaża była stosunkowo niska. - Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu - mówi serwisowi party.pl osoba związana z branżą muzyczną.