18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podjęto decyzję

"Jeden z dziesięciu" zniknie z TVP? Jest oficjalne oświadczenie

12.06.2021  13:49
Tadeusz Sznuk wróci na antenę TVP
Tadeusz Sznuk wróci na antenę TVP Fot: Tomasz Urbanek/East News

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. Niestety, nad programem zawisły czarne chmury ze względu spór między producentami serii a Telewizją Polską. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie, zdradzające dalsze losy programu.

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej emitowany na antenie TVP od 1994 roku. Program od samego początku prowadzony był przez Tadeusza Sznuka. 77-letni prezenter przez lata stał się telewizyjną legendą. Jego działalność doceniło między innymi jury Telekamer, trzykrotnie przyznając mu nagrodę w kategorii "osobowość telewizyjna".

Kilka tygodni temu słowa Tadeusza Sznuka mocno zaniepokoiły widzów. Prowadzący w odcinku finałowym nie zapowiedział kolejnej edycji, żegnając się słowami: "Widzom dziękujemy za obecność. I to koniec". Po nietypowym pożegnaniu w mediach społecznościowych wybuchła burza. Wkrótce producent teleturnieju Euromedia TV przyznał, że współpraca z Telewizją Polską nie układa się pomyślnie, przez co kontynuacja "Jednego z dziesięciu" stoi pod znakiem zapytania.

"Jeden z dziesięciu" wraca na antenę

Całe szczęście rozmowy między stacją a producentem zakończyły się sukcesem. Na facebookowej stronie "Jeden z dziesięciu" pojawiło się oświadczenie, potwierdzające, że teleturniej wróci jesienią na antenę TVP.

Szanowni Państwo, informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan "Jednego z Dziesięciu"! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami. Do zobaczenia - w studiu lub przed telewizorami - napisano na profilu facebookowym "Jeden z dziesięciu".

Widzowie nie kryją satysfakcji z takiego obrotu spraw. Planujecie oglądać nową edycję kultowego programu?

logo Tu się dzieje