18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

no proszę

Jednak romans? Sensacyjne doniesienia o Cichopek i Kurzajewskim

08.04.2022  13:30
Cichopek i Kurzajewski mają romans?
Cichopek i Kurzajewski mają romans? Fot: TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek jeszcze nie dostała rozwodu, a już chce budować życie z nowym partnerem u boku? Krążą plotki, ze z Maciejem Kurzajewskim łączy ją jednak więcej, niż tylko przyjaźń.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po 17 latach związku. Co się stało, że uznawana za idealną para nagle ogłosiła rozstanie? Plotki krążą, a podsyca je zachowanie aktorki.

Najpierw Katarzyna Cichopek pojawiła się na gali Wiktorów w towarzystwie swojego kolegi z TVP, Macieja Kurzajewskiego. Prezenter nie odstępował jej na krok, a gdy obojgu zabawa się znudziła, razem z niej wyszli. Później okazało się, że aktorce mocno spieszy się, by szybko i bez rozgłosu podpisać papiery rozwodowe. Do załatwienia formalności zatrudniła prawniczkę gwiazd, która dwa lata temu reprezentowała w sądzie (również w sprawie rozwodowej)... Macieja Kurzajewskiego.

Kurzajewski + Cichopek = miłość?

Teraz "Rewia" donosi o kolejnym "przypadku", który wskazywać może, że między Cichopek a Kurzajewskim jest coś więcej. Aktorka została przyłapana pod domem swego "przyjaciela", a informator tygodnika zdradza, że kobieta już myśli o nowym związku.

Ostatnio aktorka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. A kilka dni temu zabrała resztę swoich rzeczy z domu męża. Wyraźnie widać, że jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu. Raczej nie w pojedynkę

 - mówi informator "Rewii".

Myślicie że w rewelacjach tych jest choćby ziarno prawdy? TVP i wspólna praca w "Pytaniu na śniadanie" okazały się drogą do miłości?