18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Było ciężko

Jeff Bridges walczył z rakiem i COVID-19. Ujawnił, jak się czuje

Bartłomiej Ciepielewski
14.09.2021  14:35
Jeff Bridges miał raka
Jeff Bridges miał raka Fot: LCLA/Broadimage/Broad Image/East News

Jeff Bridges za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował fanów o stanie zdrowia. Gwiazdor Hollywood zmagający się od kilku miesięcy z nowotworem przekazał świetne wieści.

Jesienią 2020 roku Jeff Bridges poinformował, że lekarze wykryli u niego chłoniaka. Informacje na temat swojej walki z nowotworem publikował na internetowym blogu, który z uwagą śledzili jego fani.

Ten rak sprawia, że doceniam swoją śmiertelność, doceniam nietrwałość - pisał Bridges.

Podczas zmagań z rakiem 71-latka zaatakowała kolejna groźna choroba. Jak twierdził, nowotwór przy tym to nic wielkiego.

Jeff Bridges chorował na COVID-19

Bridges w trakcie pobytu w placówce medycznej, w której przyjmował chemioterapię, zachorował na COVID-19. Jego żona spędziła w szpitalu 5 dni, natomiast on sam ponad miesiąc. Jak stwierdził, za cięższy przebieg choroby odpowiadała między innymi chemia, która mocno osłabiła jego odporność.

Mój taniec z rakiem był niczym w porównaniu z tym, co zrobił ze mną COVID. Choroba skopała mi tyłek, ale jestem zaszczepiony dwiema dawkami i czuję się teraz już znacznie lepiej - pisał na blogu.

Gwiazdor przyznał, że nowotwór jest w stanie remisji, dzięki czemu 71-latek powoli odzyskuje dawne zdrowie. Ostatnio bawił się nawet na weselu swojej córki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej