Jak uderzy, to zabije!

Jennifer Lopez chwali się figurą. Ma muskuły jak Pudzianowski!

19.05.2020  15:53
Jennifer Lopez chwali się figurą. Ma muskuły jak Pudzianowski!

Jenny z bloku zadebiutowała muzycznie bardzo późno, bo w wieku 30 lat. Zrobiła to jednak z takim przytupem, że po ponad 20 latach kariery wciąż jest na szczytach popularności.

Takiego sukcesu nie odnosi się przypadkiem - to lata ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Wygląda na to, że Lopez taką samą etykę pracy prezentuje też na siłowni. Niedawno J-Lo pochwaliła się swoją figurą podczas ćwiczeń i trudno jej cokolwiek zarzucić. Lopez wygląda na dużo młodszą, niż jest naprawdę i niewątpliwie ciężko pracuje na taką sylwetkę. 

Jennifer Lopez pozuje na siłowni. Muskuły jak kulturysta!

J-Lo postanowiła też zmotywować swoich obserwujących (120 milionów fanów!). Napisała bowiem, że jeżeli "coś nie stanowi dla was wyzwania, to znaczy, że was nie zmieni". Lopez ćwiczy jednak nie tylko, by wyglądać lepiej, ale buduje też mięśnie. Taka ręka jak na niewysoką kobietę to naprawdę coś. Zresztą zobaczcie sami:

Fani wokalistki natychmiast podziękowali Jennifer Lopez za motywację.

"Motywacja to klucz, dziękuję Ci za to", "Dziękuję ci za te słowa, teraz mam większą motywację, aby skończyć zadanie", "Uwielbiam widzieć twoją motywację, to mnie inspiruje" — możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

A jak Jennifer Lopez prezentuje się obecnie na scenie? Zobaczcie, jakie show zrobiły razem z Shakirą podczas ostatniego Superbowl:

Przeczytaj więcej
Komentarze