18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Znany wokalista walczy o życie. Ma COVID-19, leży pod respiratorem

16.11.2020  19:55
Jeremih ma koronawirusa
Jeremih ma koronawirusa Fot: SunnyToys/Shutterstock

Jeremih jest światowej sławy wokalistą. Ma zaledwie 33 lata, ale COVID-19 zasiał straszliwe spustoszenie w jego ciele. Mężczyzna leży pod respiratorem i walczy o życie. Fani trzymają kciuki za cud.

Jeremih to popularny wokalista r&B, którego uwielbiają ludzie na całym świecie. Ten niespełna 33-letni artysta niestety toczy ciężką walkę z COVID-19. Mimo młodego wieku rozwinęła się u niego wyjątkowo ciężka postać choroby.

Jeremih pozostaje podłączony do respiratora i walczy o każdy oddech. Inne gwiazdy również wyrażają swoje współczucie i nadzieję na pozytywne zakończenie tej strasznej historii i wyjście artysty z choroby.

Jeremih ciężko chory na COVID-19

O modlitwę za młodego muzyka prosił fanów m.in. raper 50 Cent. Komentujący w mediach społecznościowych wysyłają w stronę chorego ogrom wsparcia i pozytywnych myśli.

Mężczyzna trafił do szpitala w Chicago, gdzie jego stan pogorszył się na tyle, że konieczne było podłączenie do respiratora. Obecnie Jeremih przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie znajduje się pod specjalistyczną opieką.

Proszę Was, jeśli możecie, to poświęćcie chwilę i pomódlcie się za mojego przyjaciele Jeremiha. Jest dla mnie jak brat i jest teraz chory. Wierzę w uzdrawiającą moc Jezusa, więc jeśli możecie to zrobić dla mnie, pomódlcie się o niego 

— napisał w sieci inny muzyk, Chance the Rapper.

Jeremih współpracował z takimi sławami, jak: Ne-Yo, Ty Dolla Sign, Chris Brown, Nicki Minaj, DJ Snake czy DJ Khaled. Trzymamy kciuki za to, by jego organizm szybko poradził sobie z zakażeniem koronawirusem.