18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wieści

Jerzy Stuhr może nie wrócić do zdrowia? Dramatyczne informacje

16.07.2020  11:08
Jerzy Stuhr miał udar mózgu
Jerzy Stuhr miał udar mózgu Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Wybitny polski aktor i reżyser, Jerzy Stuhr, trafił w niedzielę wieczorem do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Aby mu pomóc, potrzeba było specjalistycznego sprzętu i natychmiastowych działań.

Jerzy Stuhr walczy o zdrowie i powrót do formy. Niestety nie wiadomo, czy będzie to możliwe. Aktor w niedzielę wieczorem bardzo źle się poczuł i trafił do szpitala w Nowym Targu. Lekarze podejrzewali u niego udar mózgu - wiedzieli, że teraz liczy się każda sekunda.

Medycy podjęli ważną decyzję - potrzeba szybkiego działania i specjalistycznego sprzętu. Jerzego Stuhra trzeba było przewieźć do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dojazd karetką zająłby aż 1,5 godziny, a czas działał na niekorzyść pacjenta. Ściągnięto więc śmigłowiec LPR.

Już wiadomo, że po udarze organizm aktora jest bardzo osłabiony, co utrudnia powrót do zdrowia. Jak na razie ciężko stwierdzić, jakich zmian w organizmie Jerzego Stuhra dokonała nagła choroba. Może się okazać, że częściowy paraliż ciała jest przejściowy. Niestety możliwe jest także, że skutki uboczne udaru będą nieodwracalne.