18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odetchnął z ulgą?

Jerzy Stuhr opuścił szpital. Nowe wiadomości o aktorze

28.07.2020  20:39
Jerzy Stuhr opuścił szpital. Nowe wiadomości o aktorze
Jerzy Stuhr opuścił szpital. Nowe wiadomości o aktorze Fot: Denis Makarenko/Shutterstock

Jerzy Stuhr niedawno trafił do szpitala w ciężkim stanie. Teraz okazuje się, że aktor opuścił już placówkę. To najnowsze informacje o jego stanie zdrowia.

Jerzy Stuhr niedawno trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Wszyscy na chwilę wstrzymali oddech, mając nadzieję, że aktor prędko dojdzie do siebie. Szczęśliwie, tak zaczęło się dziać.

Chociaż nie wszyscy wykazali się taktem w tym trudnym czasie, a na antenie TVP sugerowano, że Jerzy Stuhr doznał udaru z uwagi na swoje antypisowskie poglądy - teraz szczęśliwie okazuje się, że aktor opuszcza już szpital.

Jerzy Stuhr opuszcza szpital

Na początku choroby Stuhra nie było kolorowo. Lekarze wprost dawali do zrozumienia, że z artystą nie jest dobrze.

Lekarze nadal nie chcą jednak wypowiadać się co do rokowań: w pierwszych dniach po udarze choroba może mieć zmienny przebieg. Z naszych informacji wynika też, że aktor odzyskał mowę, choć wypowiadanie zdań przychodzi mu z wielkim trudem

- donosiła wówczas Gazeta Wyborcza.

Jednakże w rozmowie z Gazetą Wyborczą udzieliła się również żona Jerzego Stuhra, Barbara. Miała ona już o wiele lepsze wiadomości dla wszystkich fanów kultowego w Polsce artysty.

Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu

- mówiła.

Z całego serca życzymy powrotu do zdrowia i pełni sił!