18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w końcu dobre wieści

Jerzy Stuhr po udarze. Przyjaciółka informuje o stanie aktora

17.07.2020  14:06
Jerzy Stuhr wraca do zdrowia
Jerzy Stuhr wraca do zdrowia Fot: Tomasz Urbanek/East News

Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia? Jego koleżanka, aktorka Krystyna Janda mówi o stanie zdrowia artysty.

W nocy z niedzieli na poniedziałek Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Nowym Targu, skąd śmigłowcem LPR przetransportowano go do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Aktor miał udar mózgu, a jego stan był ciężki.

W kolejnych dniach syn artysty - Maiej Stuhr - informował, że stan taty jest już stabilny, a pacjent potrzebuje teraz czasu i spokoju. "Gazeta Wyborcza" donosiła z kolei, że Jerzy Stuhr odzyskał umiejętność mówienia i komunikuje się z rodziną, jednak przychodzi mu to z ogromnym trudem.

Janda dostała wiadomość

Na temat zdrowia Jerzego Stuhra postanowiła wypowiedzieć się jego koleżanka, aktorka Krystyna Janda. W rozmowie z Onetem zdradziła, że pan Jerzy powoli dochodzi do siebie.

Martwiliśmy się wszyscy bardzo. W ogóle wszystko zawisło w środowisku, ponieważ to była tak straszna wiadomość - mówi Janda.

Już następnego dnia zadzwonił do domu, a dzisiaj do mnie przysłał SMS-a: 'Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala'. Wszystko jest dobrze. - dodaje.

Wygląda na to, że Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia. Oby odzyskał pełnię sił!

Przeczytaj więcej
Komentarze