18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Idzie ku lepszemu?

Jerzy Stuhr wysłał SMS-a ze szpitala. Przełomowe wieści

18.07.2020  17:18
Jerzy Stuhr wysłał SMS-a ze szpitala. Przełomowe wieści
Jerzy Stuhr wysłał SMS-a ze szpitala. Przełomowe wieści Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Jerzy Stuhr trafił do szpitala w stanie ciężkim, ale najwyraźniej z dnia na dzień jest coraz lepiej. Kultowy aktor wysłał nawet SMS-a do swojej koleżanki po fachu.

Jerzy Stuhr tuż po wyborach prezydenckich trafił do szpitala i wszystko wskazywało na to, że aktor ma udar mózgu. W międzyczasie artysta musiał się mierzyć z absurdalnymi teoriami rodem z TVP.

Jerzy Stuhr wraca do zdrowia

Na szczęście wygląda na to, że Jerzy Stuhr powoli wraca do zdrowia. Podczas swojego pobytu w szpitalu zdecydował się nawet na wysłanie SMS-a do koleżanki po fachu, Krystyny Jandy.

Jerzy przysłał do mnie wiadomość SMS o treści: „Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala. Wszystko jest dobrze"

– zdradziła Faktowi z uśmiechem Krystyna Janda.

Krystyna Janda jest przekonana, że w przypadku Jerzego Stuhra wszystko wraca do normy i nie skończyło się tragedią dlatego, że błyskawicznie zareagowano, gdy pojawiły się u niego objawy udaru mózgu.

Jest to choroba niezwykle zdradliwa, która potrafi zabić bardzo szybko. Całe szczęście, że aktor jest pod dobrą opieką. Teraz pozostaje tylko dbać o siebie i słuchać zalecań lekarzy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze