18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kobieta sukcesu!

Uczestniczka Rolnik szuka żony zaskakuje. Nie uwierzycie, co dzisiaj robi

11.10.2020  19:10
Jessica Miemiec z Rolnik szuka żony jest biznesmenką
Jessica Miemiec z Rolnik szuka żony jest biznesmenką Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER / Sylwia Olszewska/East News

Jessica Miemiec była jedną z najjaśniejszych gwiazd Rolnik szuka żony. Kiedy skończyła się jej przygoda z programem, przedsiębiorcza kobieta wzięła życie w swoje ręce. Dziś jest właścicielką dobrze prosperującego biznesu.

Jessica Miemiec była jedną z najjaśniejszych gwiazd Rolnik szuka żony. Wszyscy pamiętają czarnowłosą kobietę, która początkowo zaskoczyła nas swoją prezencją, ale z odcinka na odcinek zdobywała coraz większą sympatię.

Podczas programu TVP Jessica Miemiec była wybranką Krzysztofa, który nawet zaprosił ją na swoje gospodarstwo. Ostatecznie między nim a Jessicą nie zaiskrzyło, ale kobieta nie wyglądała na rozczarowaną.

Jessica Miemiec z Rolnik szuka żony jest biznesmenką!

Kiedy zakończyła przygodę z programem, postanowiła zacząć największą przygodę swojego życia i... otworzyła biznes! Jessica nie ukrywała nigdy swojego upodobania do zabiegów medycyny estetycznej. Jak sama przyznaje, wielokrotnie powiększała usta.

Wypełniłam usta kwasem hialuronowym. Lubię mieć duże i pełne usta. Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam

- mówiła gwiazda Rolnik szuka żony.

Zaczęła zgłębiać tajniki poprawiania urody i w końcu zdecydowała, że poprowadzi własny salon kosmetyczny! Jak podaje serwis Party.pl, Jessica Miemiec otworzyła salon urody w Lesznie.

Od jakiegoś czasu już prowadzę własny Gabinet Kosmetyczno-Solaryjny - Jessi. (...) Zajmuję się różnymi zabiegami z zakresu kosmetyki. Wykonuję manicure hybrydowy, japoński, klasyczny. Do tego proponuje także pedicure. Poza tym specjalizuję się w makijażu permanentnym. Zapewniam również makijaż klasyczny i okolicznościowy jak choćby ślubny

- czytamy.

Życzymy dalszych sukcesów na bardziej biznesowej drodze życia!

Czytaj także