18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ramię w ramię ze Świerzyńskim?

Jest AFERA! Viki Gabor oskarżona o plagiat!

Wojciech Kozicki
06.09.2021  18:51
Viki Gabor oskarżona o plagiat. Jest afera!
Viki Gabor oskarżona o plagiat. Jest afera! Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, wydała właśnie nowy singiel „Moonlight”. Czy jednak poszła w ślady Sławomira Świerzyńskiego z Bayer Full? Została posądzona o to, że jej najnowszy hit to plagiat piosenki Ariany Grande.

Viki Gabor 3 września wydała nową piosenkę „Moonlight”, którą Polacy zdążyli pokochać na zabój. Tymczasem nastoletnia diwa polskiej piosenki, urodzona w 2007 roku, została posądzona o plagiat. Czy zbytnio inspirowała się „Boyfriend” Ariany Grande?

Piosenka Viki Gabor to plagiat? Jest AFERA!

Oskarżenia o plagiat pojawiły się w komentarzach w mediach społecznościowych. Gabor nie ma zamiaru chować głowy w piasek i stanęła do walki. Odpowiedziała jednej z fanek krótko i dosadnie. Jak dla nas, to jest NOKAUT. Brawo, Viki!

Dziewczyno, śmieszna jesteś – odpowiedziała Viki Gabor.

Warto przypomnieć, że wokalistka nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką Ariany Grande. Czyżby jednak nieświadomie skopiowała utwór swojej idolki? Poniżej prezentujemy obie piosenki, które możecie sobie porównać.

Viki Gabor – Moonlight

Ariana Grande – Boyfriend

logo Tu się dzieje