18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy aktor na stałe w serialu

Zapadła decyzja. ON zastąpi Paździocha w Kiepskich

Wojciech Kozicki
26.02.2021  09:01
Kto zastąpi Paździocha w Kiepskich? Ryszard Kotys ma godnego następcę
Kto zastąpi Paździocha w Kiepskich? Ryszard Kotys ma godnego następcę Fot: Tomasz Zukowski/East News

Decyzja zapadła, Polsat wyprodukuje nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich”. Co prawda Ryszard Kotys nie żyje, ale okazuje się, że Marian Paździoch zostanie zastąpiony w serialu. W produkcji na stałe pojawi się jego syn Janusz, czyli Sławomir Szczęśniak.

Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch, nie żyje, ale Polsat stwierdził, że show must go on. Sąsiad Ferdka Kiepskiego nie zostanie zastąpiony w tej roli nowym aktorem. Pustkę po nim ma jednak wypełnić jego syn Janusz Paździoch. Zagra go Sławomir Szczęśniak.

Kto zastąpi Paździocha w serialu? Syn Paździocha zamiast Ryszarda Kotysa w Kiepskich

Ta postać już jakiś czas temu uświetniła produkcję swoją obecnością i poczuciem humoru. Jak przypominają Wirtualne Media, Sławomir Szczęśniak grał już jako Janusz Paździoch, a syn Mariana zadebiutował wiosną w 2019 roku i pojawiał się przez kilkanaście odcinków. Teraz dołączy do obsady Kiepskich na stałe.

Fani są podzielni, czy kultowa produkcja powinna być kontynuowana. Poza Ryszardem Kotysem, zmarł przecież też Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek). Dzisiaj rano dotarła do nas tragiczna wiadomość, że zmarł kolejny aktor z obsady „Kiepskich”.

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich”

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” pojawiają się w Polsacie wiosną 2021 roku, choć na razie nie ma ich oficjalnie w ramówce. Do tej pory nakręcono ponad 560 odcinków „Świata według Kiepskich” i zdaniem niektórych widzów, na tym grupa ATM powinna zakończyć perypetie rodziny Kiepskich i ich sąsiadów.

Kim jest Sławomir Szczęśniak?

Sławomir Szczęśniak to legendarny polski satyryk i aktor, a także copywriter. Założył też zespół hip-hopowy T-raperzy znad Wisły, który uczył historii Polski w humorystyczny sposób. Działając w branży reklamowej, współtworzył kampanie m.in. sklepów Żabka (z serii „Mały wielki sklep”) i x-kom oraz piwa Łomża (o zjawisku łomżingu).

W latach 80. pracował w radiowej Trójce, a dekadę później współtworzył emitowane w TVP2 programy satyryczne „Za chwilę dalszy ciąg programu” (m.in. z Krzysztofem Materną, Wojciechem Mannem i Grzegorzem Wasowskim) oraz „Komiczny Odcinek Cykliczny” – przypomina portal Wirtualne Media.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze