18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siedzę i myślę, siedzę i dmucham...

Zdjęcie z zatrzymania Kozidrak. Ma minę jakby dostała różową kulą

Wojciech Kozicki
03.09.2021  15:06
Fakt ujawnia zdjęcie pijanej Kozidrak. Tak dmucha wokalistka Bajmu
Fakt ujawnia zdjęcie pijanej Kozidrak. Tak dmucha wokalistka Bajmu Fot: Piotr Matusewicz/East News

Beata, nie darują ci ten nocy! Wokalistka zespołu Bajm wciąż jest bezlitośnie maglowana przez media za to, że jechała pijana samochodem i zataczała krąg, gdzieś daleko stąd, między szklanki brzegiem, a dnem. Tym razem Fakt ujawnił zdjęcie z zatrzymania Kozidrak i pokazał, jak dmuchała w alkomat.

To na pewno nie była szklanka wody! Beata Kozidrak została zatrzymana, gdy na podwójnym gazie prowadziła samochód, a właściwie przemierzała Warszawę zygzakiem. Nie dość, że usłyszała zarzuty, może stracić kontrakty reklamowe, to jeszcze media nie dają jej spokoju. „Fakt” właśnie opublikował szokujące zdjęcie… z zatrzymania Kozidrak!

Zdjęcie z zatrzymania Beaty Kozidrak. Ten alkomat będzie jak relikwia?

Tabloid pokazał całej Polsce fotografię, na której 61-letnia diwa dzielnie dmucha w alkomat. Piękna pieśniarka miała podobno aż 2 PROMILE w wydychanym powietrzu! Niejedna osoba zapewne w takim stanie nie potrafiłaby choćby trafić kluczem do zamka w drzwiach, a ona jeszcze prowadziła pojazd!

Przypominamy, że w Polsce wedle przepisów 0,5 promila uznaje się za stan nietrzeźwości.

Mówi się, że Kozidrak grożą nawet 2 lata więzienia. Patrząc jednak na przypadki takich mistrzów kierownicy jak Najsztub, Durczok, Farna czy Liszowska, wokalistce Bajmu raczej nic nie grozi. Jednak polskich celebrytów, którzy jechali po alkoholu, jest już tylu, że można by z powodzeniem zrobić kilka edycji programu "Jak oni dmuchają".

Zatrzymanie Kozidrak. Ile miała promili?
Zatrzymanie Kozidrak. Ile miała promili? Fot: Facebook

logo Tu się dzieje