18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zaniepokojeni

Gwiazda "Dynastii" w szpitalu. "Ból był rozdzierający"

15.07.2022  17:13
Joan Collins zmagała się z ogromnym bólem
Joan Collins zmagała się z ogromnym bólem Fot: Piers Morgan Uncensored/YouTube

Joan Collins znana z serialu "Dynastia" została przetransportowana samolotem do szpitala. Powodem był atak ogromnego bólu. 89-latka ujawniła w mediach społecznościowych, co się stało.

Joan Colins skradła serca widzów z całego świata rolą w serialu "Dynastia". Gwiazda Hollywood za rolę Alex Colby otrzymała wiele nagród, w tym statuetkę Złotego Globu. Wielką popularność przyniósł jej także udział w produkcjach takich jak m.in. "Imperium mrówek" czy "Flinstonowie".

Artystka skończyła już 89 lat, choć wcale tego nie widać. Nadal wyróżnia się świetną figurą, urodą oraz charyzmą. Jednak ostatnie doniesienia o stanie jej zdrowia zaniepokoiły fanów.

Joan Collins w szpitalu

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z niepokojącym opisem dotyczącym stanu jej zdrowia. Jak wyznała, cały czas dochodzi do siebie po ostatniej wizycie w placówce medycznej.

Cieszyłam się tu wspaniałym dniem spędzonym poza domem, na tydzień przed tym, jak musiałam udać się do szpitala Princess Grace w Monako z powodu ucisku na nerw w nodze. Nie było mi wtedy do śmiechu! Ale personel świetnie się spisał - napisała Collins.

Rzecznik aktorki dodał, że 89-latka zmagała się z wielkim bólem. Do szpitala została przetransportowana samolotem.

Ból był rozdzierający, ale Joan już dochodzi do siebie. Wróciła do domu i cieszy się resztą wakacji. Zgodnie z zaleceniami lekarzy dużo spaceruje. Na szczęście w żaden sposób nie przeszkodzi jej to w noszeniu butów na obcasie, które tak kocha - poinformował.

Placówka Mayo Clinic przekazała, że dolegliwość, która dotknęła Collins pojawia się w momencie, gdy dany nerw jest zbyt mocno uciskany przez mięśnie, kości, chrząstki lub ścięgna. W skrajnych przypadkach dolegliwość wymaga operacji.