18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potrzebuje wsparcia

Joanna Brodzik ma PROBLEMY ZE ZDROWIEM?! Dojmujący ból

21.04.2022  18:22
Joanna Brodzik cierpi. Ma problemy ze zdrowiem
Joanna Brodzik cierpi. Ma problemy ze zdrowiem Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Joanna Brodzik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Niestety, ostatnio kariera artystki zwolniła tempa, a wszystko przez problemy ze zdrowiem. Obecnie kobieta potrzebuje pomocy.

Joanna Brodzik zrobiła jako aktorka wielką karierę. Do takich wyzwań trzeba mieć żelazne zdrowie fizyczne i psychiczne. Niestety, z czasem nawet najbardziej wybitne jednostki zaczynają czuć się gorzej.

Tak jest teraz w przypadku tej wybitnej artystki. Joanna Brodzik ma pewne problemy ze zdrowiem, które mocno utrudniają jej życie. Jak donosi jeden z kolorowych tygodników, aktorka zasięgnęła porady w sprawie dojmującego bólu. Według gazety "Życie na gorąco" najlepszym rozwiązaniem w jej przypadku byłaby hospitalizacja.

Joanna Brodzik cierpi. Ma problemy ze zdrowiem

Joanna Brodzik cierpi na problemy związane z kręgosłupem. Nigdy nie ukrywała, że właśnie ta część organizmu najbardziej jej doskwiera. Już dawno zrezygnowała z butów na obcasie, by nieco odciążyć plecy. Teraz do wszystkiego dołączyły się problemy reumatologiczne.

Kolana mnie bolały, poszłam do reumatologa i się zaczęło

- mówi na łamach tygodnika Joanna Brodzik.

"Aktorka ma już wstępną diagnozę, ale lekarz prowadzący najchętniej widziałby ją teraz na oddziale reumatologicznym, by przeprowadzić szczegółowe badania" - czytamy dalej w artykule "Życia na gorąco".

Na szczęście może liczyć na synów, którzy zrobią wszystko, aby mama nie cierpiała i znów była uśmiechnięta

 - czytamy.

Życzymy mocy zdrowia!